Konkurs Z Erazabanem w podróży

Konkurs Z Erazabanem w podróży

Jeśli jesteś w ciąży lub wyjeżdżasz na wakacje z małym dzieckiem, pakując się musisz pamiętać o naprawdę wielu sprawach, a co za tym idzie - akcesoriach i rzeczach. Idziemy jednak o zakład, że w tej dziedzinie osiągnęłaś poziom mistrzowski.

Wprawdzie tuż przed wyjazdem masz wrażenie, że w walizkach znajduje się cały Wasz dobytek, za to podczas urlopu pod ręką masz absolutnie wszystko – od kremu z filtrem, przez repelenty i kalosze, po Erazaban czyli krem na opryszczkę (która wybitnie lubi i urlopy, i kobiety w ciąży).

Niezależnie od tego, czy pakujesz się intuicyjnie czy też metodycznie, według sporządzonej wcześniej ściągi, z pewnością masz swoje „Wakacyjne Must have”. Co znajduje się na takiej liście? Podziel się nią z nami i weź udział w konkursie - wygraj śliczne i praktyczne nagrody. Które także przydadzą się podczas wakacji.

Weź udział w konkursie

Stwórz listę rzeczy, które są absolutnie niezbędnym minimum - musisz je zabrać ze sobą na wakacje kiedy jesteś w ciąży lub jedziesz na nie z małym dzieckiem. "Wakacyjna ściągawka" nie może mieć mniej niż 7 i nie więcej niż 20 punktów. Krótko uzasadnij swój wybór. 

Nagrody

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 5 - każdą nagrodzimy kubkiem termicznym Tefal!

Kubek Termiczny TEFAL TRAVEL MUG FUN 0,36L

Kubek termiczny Tefal zabezpiecza przed rozlaniem napoju, a i przez dłuższy czas utrzymuje go w pożądanej temperaturze. Jest komfortowy w użyciu, no i świetnie wygląda.

Ten model kubka w 2014 roku został zwycięzcą konkursu Red Dot Award, uznawanego za najbardziej prestiżowy w dziedzinie wzornictwa.

Zadanie konkursowe:
Stwórz listę rzeczy, które są absolutnie niezbędnym minimum, które zabierasz ze sobą na wakacje. "Wakacyjna ściągawka" nie może mieć mniej niż 7 i nie więcej niż 20 punktów. Krótko uzasadnij swój wybór. 

Czas trwania konkursu:
10. sierpnia - 25. sierpnia 2017r.

Ogłoszenie wyników: 04 września 2017r.

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:
1. Magdalena Grad
2. Anna Strzelecka
3. Ewelina Olszewska
4. Emilia Markowska
5. Kamila Kolonko

Serdecznie gratulujemy!

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina

reklama