Konkurs z Feedo®

Konkurs z Feedo®

Dzieciaki uwielbiają zabawki, dlatego obdarowywanie ich nimi jest takie fantastyczne. Ta radość! Ten uśmiech! Ten błysk w oku!

Czy już wiesz, co podarujesz swojemu maluchowi w dniu jego święta? Ponieważ ten wielki dzień, Dzień Dziecka, zbliża się wielkimi krokami, na wybór masz coraz mniej czasu. Ale spokojnie! Wraz z naszym ekspertem w tym temacie, feedo.pl, mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Znajdziesz je zarówno na stronie sklepu, jak i w specjalnym artykule - koniecznie zobacz 9 pomysłów na udany prezent na Dzień Dziecka.

Ponieważ na feedo.pl znajdziesz wszystko, co jest potrzebne, by wyczarować uśmiech na buzi dziecka, koniecznie zajrzyj na ich wirtualne półki, te z okolicznościowymi promocjami zwłaszcza, a później weź udział w konkursie.

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na stronę www.feedo.pl i znajdź prezent, jaki chciałoby otrzymać Twoje dziecko. Prześlij nam link i uzasadnij swój wybór. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy.

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest bon zakupowy o wartości 200 zł, do zrealizowania na www.feedo.pl.

Bon oznaczony jest unikatowym kodem przeznaczonym do płacenia w sklepie internetowym Feedo.pl. Wystarczy wpisać kod w 1. kroku w koszyku, a wartość bonu automatycznie odliczy się od ceny zamówienia.

Bon można zrealizować tylko na jedne zakupy – kwoty nie da się rozdzielić do większej ilości zakupów. Cena bonu prezentowego nie jest uwzględniona na wykazach pocztowych oraz metodach płatności. Bon jest ważny do 30.09.2018 roku.

W jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden bon prezentowy.

Wydrukowany bon wyślemy pocztą lub na żądanie  emailem w formacie PDF.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 21.05-03.06.2018r

Ogłoszenie wyników: 08.06.2018r.

REGULAMIN

Nagrodę otrzymuje: Katarzyna Michalska

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: 4.1 z 5. Ocen: 5

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama