Konkurs z MAGICUBE

Konkurs z MAGICUBE

Dzieci uwielbiają się bawić klockami. To fantastycznie, ponieważ jest to aktywnosć, która pozwala na mądre spożytkowanie czasu i naukę poprzez zabawę - nawet jeśli na na początku polega wyłącznie na burzeniu ustawionych przez rodziców konstrukcji.

Klocki stymulują rozwój dziecka na wielu obszarach, są treningiem zarówno dla małej główki, jak i rączek. Dziecko, bawiąc się klockami, odkrywa świat, ćwiczy małą motorykę, ale również rozwija zdolności skojarzeniowe, koordynację wzrokową, koncentrację, kreatywność i wyobraźnię. Jak widzisz klocki to zabawka nie do przecenienia.

Ważne jest, by wybierając klocki dla dziecka nie zdawać się na przypadek, a kierować się kilkoma kwestiami: jakością wykonania, bezpieczeństwem użytych materiałów, atrakcyjnością i estetyką, zainteresowaniami malucha, możliwościami zabawy (czy klocki pozwalają na twórczość własną, czy można rozbudowywać i łączyć zestawy), ale i wiekiem dziecka. Jeśli szukasz zestawu klocków idealnego dla dziecka, koniecznie poznaj kostki magnetyczne Magicube. Są wyjątkowe.

Dlaczego klocki Magicube są wyjątkowe?

Klocki Magicube to kolorowe kostki, które dzięki wbudowanym magnesom można łączyć w dowolnym kierunku. Są stworzone z myślą o najmłodszych (najprostszy zestaw zawiera 4 kostki, najbardziej skomplikowane - 16), jak i nieco starszych dzieciach (zestawy można ze sobą łączyć).

Niektóre zestawy zawierają karty z propozycjami ułożenia oraz magnetyczne naklejki. Są kapitalne, a ponieważ można je układać w dowolny sposób i kształt, a także ze sobą łączyć, zapewniają ocean możliwości i wiele godzin wspaniałej zabawy. 

Klocki Magicube to wiele atrakcyjnych zestawów tematycznych, które ucieszą każde dziecko. To zestaw: startowy,  Owoce, Zwierzęta domowe, Zwierzęta rzeczne, Zwierzęta polarne, Safari, Dinozaury, Roboty, Księżniczka, Zamki i domy. By je poznać, odwiedź stronę Magicube lub przeczytaj nasz artykuł.

Magicube wyprodukowano w Szwajcarii – stąd doskonała jakość wykonania i gwarancja użycia materiałów najwyższej jakości.

Weź udział w konkursie

Napisz, który zestaw klocków MAGICUBE najbardziej ucieszyłby Twoje dziecko – i dlaczego? Prześlij też zdjęcie dziecka, bawiącego się swoimi ulubionymi klockami lub zdjęcie budowli z klocków, którą zrobiliście.

 

Nagrody otrzymują:

Karolina Woźniak - Zestaw Księżniczki
Magdalena Rostkowska -  Zestaw Zamki i domy
Karolina Engiel - Zestaw Safari
Agnieszka Warenica - Zestaw Dinozaury

Serdecznie gratulujemy!

Zestaw Zamki i domy

Zestaw Safari

Zestaw Księżniczki

Zestaw Dinozaury

 

Czas nadsyłania zgłoszeń: 08.05-27.05.2018r.

Ogłoszenie wyników: 30.05.2018r.

REGULAMIN

 

Ocena: 4.83 z 5. Ocen: 3

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina