Konkurs z NYDA

Konkurs z NYDA

Znając życie niejedna z nas, mam, cierpi na tzw. niedoczas. Jest tyle rzeczy do zrobienia, że doba wydaje się zbyt krótka. Dlatego jeśli dochodzą niespodziewane, paskudne "atrakcje", możesz czuć się przytłoczona.

Wszawicą można zarazić się przypadkowo. Wiedza, jak sobie z nią poradzić  szybko i skutecznie przyda się zwłaszcza teraz, gdy dzieci po wakacjach wracają do przedszkoli i szkół. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, by się z nią szybko rozprawić. Czy wiesz, że chociaż większość preparatów działa po 60 minutach, to Nyda Ekspress radzi sobie z nieproszonymi gośćmi w 10 minut ? 

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na 2 pytania:

1. Jak długo żyje wesz? Podpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

2. Większość preparatów przeciwko wszom działa po godzinie, zaś preparat Nyda eliminuje problem w 10 minut. W ten oto sposób zyskałaś 50 minut dla siebie. Jak je wykorzystasz?

Na zgłoszenia czekamy w dniach: 03-16.10.2018r.
Ogłoszenie wyników nastąpi dnia: 24.10.2018r.  

Regulamin

Nagrody

Nagrodami w konkursie jest 9 fantastycznych gier dla dzieci 7+, dzięki którym jesienne i zimowe wieczory spędzicie w świetnej, rodzinnej atmosferze.

Zgłoszenie konkursowe

Twoje dane
Forum
Pytanie konkursowe
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Ocena: 4.5 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina