Medela. Konkurs dla mam

Medela. Konkurs dla mam

Kilka pierwszych dni, a może tygodni po porodzie to piękna i ekscytująca, ale i dość ekstremalna przygoda. Czeka na Ciebie wiele wzruszających momentów, ale i wyzwań, pytań czy sytuacji kryzysowych. Z pewnością sobie ze wszystkim poradzisz, jednak fantastycznie byłoby, gdybyś mogła liczyć na wsparcie - tak partnera czy bliskich, jak specjalistów i… gadżetów. O ile życie wówczas staje się prostsze!

Na nas także możesz liczyć! Razem z Medela przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać fantastyczne nagrody – akcesoria, które przydadzą się podczas karmienia maluszka. Wsparcie podczas karmienia jest ważne, przecież mleko matki to najskuteczniejsza naturalna ochrona dla noworodków.

Weź udział w konkursie

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie wyślij do nas hasło promujące karmienie piersią. Możesz wygrać jedną z 10 fantastycznych nagród.

Nagrody

Nagrodami są zestawy:

5 x Breastmilk Store&Feed Set + torba „Mother’s milk is amazing!”  

Idealne uzupełnienie każdego laktatora. Komplet akcesoriów, dzięki którym każda mama może szybko i wygodnie kolekcjonować, przechowywać oraz podawać odciągnięte mleko.

W zestawie: Calma, 2 butelki 150 ml, 2 butelki 250 ml, 5 torebek na pokarm Pump&Save.

5 x Brestfeeding Starter Kit + torba „Mother’s milk is amazing!”

Wszystko czego mama potrzebuje w okresie pierwszych kilku tygodni po porodzie znajduje się w zestawie – akcesoria do przechowywania i karmienia mlekiem mamy, do ochrony i pielęgnacji piersi, do łatwej dezynfekcji.

W zestawie: Calma, 2 butelki 150 ml, 5 torebek Pump&Save na pokarm, 12 jednorazowych wkładek laktacyjnych, maść PureLan 100 - 7 g, torebka QuickClean do dezynfekcji.

Czas zbierania zgłoszeń: 01.08-07.08.2017

Ogłoszenie wyników: 14.08.2017

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

Zestaw Breastmilk Store&Feed Set + torba „Mother’s milk is amazing!”:

1. Ewelina Rzepczak-Zacharek
2. Lidia Wawrzyniak
3. Bożena Małas-Paczkowska
4. Joanna Woźniak-Góra
5. Ewelina Kośnik

Zestaw Brestfeeding Starter Kit + torba „Mother’s milk is amazing!”:

1. Ewelina Glowacz
2. Marta Rudnicka
3. Kamila Pięcińska
4. Dagmara Karpierz
5. Sylwia Kociołek

Serdecznie gratulujemy!

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina

reklama