Mega Food? Na zdrowie! Konkurs

Mega Food? Na zdrowie! Konkurs

Myśląc o swoim zdrowiu często sięgamy po suplementy diety. Wierzymy, że w ten sposób zapobiegniemy potencjalnym niedoborom i zadbamy o siebie kompleksowo. Kupujemy preparaty, które polecają nam lekarze i farmaceuci znani z reklam. Ale czy faktycznie wychodzi nam to na zdrowie? Okazuje się, że niemal wszystkie witaminy i minerały dostępne w aptekach i drogeriach są syntetyczne, w związku z czym ze zdrowiem nie mają wiele wspólnego. Dlatego do kwestii suplementacji, zwłaszcza w tak wyjątkowych okresach jak ciąża czy karmienie dziecka piersią, należy podchodzić bardzo uważnie i świadomie. Wybierajmy produkty, które faktycznie wyjdą nam na zdrowie. Poznaj preparatyMega Food.

Mega Food – preparaty na zdrowie

Preparaty Mega Foodsą bezpieczne, naturalne i optymalne, ponieważ wyprodukowano je ze świeżej, ekologicznej, autentycznej żywności wolnej od GMO. To dlatego zawierają wszystkie niezbędne do działania związki i izomery. Preparaty Mega Food to nie tyle suplementy, co skoncentrowana naturalna żywność uzupełniająca niedobory witamin i minerałów.

Mega Food funkcjonuje już od 40 lat, a filozofia firmy nie pozwala na „chodzenie na skróty”. Oznacza to, że preparaty cechują się najwyższą jakością, na którą ogromny wpływ ma także zastosowana technologia Slo-food proces, który nie niszczy delikatnej struktury składników odżywczych. To niezwykle zdrowa idea!

Badania dowodzą że zawarte w Mega Food koncentraty FoodState®: wykazują silniejsze działanie niż inne dostępne w sprzedaży substancje, są lepiej wykorzystywane i korzystniejsze dla organizmu.

Zobacz, dlaczego Mega Food to rewolucja w suplementacji kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie. Zadanie jest proste – napisz w kilku zdaniach, jak dbasz o swoje zdrowie w tych szczególnych dla Ciebie okresach w czasie ciąży czy podczas karmienia piersią oraz dlaczego preparaty Mega Food mają trafić właśnie do Ciebie.

Nagrody

Na 4 zwycięzców czekają nagrody - 2 butelki Baby & Me 2 (60 tabletek) oraz 2 butelki Blood Builder (30 tabletek).

Nagrody otrzymują:

2 butelki Baby & Me: Maria Socha i Maria Kulpińska

2 butelki Blood Builder: Paulina Orlińska i Bożena Pawlaczyk

Serdecznie gratulujemy!

Blood Builder

Blood Builder to najczęściej wybierany produkt Mega Food, o potwierdzonych badaniami klinicznymi właściwościach zwiększających poziom żelaza we krwi. Blood Builder zawiera składniki odżywcze, wspierające czerwone ciałka krwi i zapewniając odpowiedni poziom żelaza.

Dzięki zawartości witamin i minerałów (witamina C, B12, kwas foliowy, żelazo) pochodzących z ekologicznie uprawianych buraków, pomarańczy i brokułów Blood Builder wspomaga produkcję komórek krwiotwórczych, naturalnie zwalcza zmęczenie i poprawia poziom energii.

Blood Builder jest lekkostrawny i nie powoduje zaparć. Nie zawiera substancji chemicznych, konserwantów i metali ciężkich.

 

Baby & Me

Mega Food Baby and Me 2 jest jedyna na rynku formuła która dostarcza kompleks aż 24 witamin i minerałów pozyskiwanych wyłącznie naturalnej, zdrowej, organicznej żywności, bez zastosowania syntetycznych witamin i minerałów, które zawierają  inne preparaty tego typu.

Produkt zawiera odpowiednio zbilansowany pokarm w postaci koncentratów z warzyw, owoców i pełnych ziaren, bogaty w substancje wspierające siłę i równowagę kobiety w okresie ciąży i karmienia. Bor pochodzący z drożdży S.cerevisiae wspiera rozwój kości kształtującego się płodu i wpływa na gospodarkę wapnia w organizmie.

Ponadto zawarty w preparacie bor razem w wapniem, magnezem i witaminą D reguluje metabolizm i wzrost. 100% naturalne owoce w postaci organicznych pomarańczy to doskonałe źródło niezbędnych bioflawonoidów. Baby and Me 2  łączy również najbardziej aktywne formy witaminy B12, B6 i kwasu foliowego zawartych w brązowym ryżu, drożdżach i brokułach aby wspierać syntezę DNA i neuroprzekaźników oraz metabolizm aminokwasów. Dzięki temu niezdrowy poziom homocysteiny przekształca się w metioninę dzięki metylofolianowi 5-MTHF i B12, oraz w cysteinę przez enzymy zależne od witaminy B6 w formie P-5-P.

Metylokobalamina jest lepiej wchłaniana w porównaniu z innymi formami witaminy B12 (np. cyjanokobalaminą). Metylokobalamina wspomaga tkankę nerwową i komórki mózgowe, lepszy sen i przetwarza (poprzez metylację) homocysteinę, metabolit utleniający, z powrotem do aminokwasu metioniny. Witamina B12 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Produkt zawiera nowej generacji kwas foliowy (Quatrefolic 5-MTHF czyli sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego), który jest  najbardziej biologicznie aktywną formą kwasu foliowego. Przy niektórych dziedzicznych błędach genetycznych w metabolizmie i fizjologicznych obciążeniach przekształcanie kwasu foliowego w aktywną formę folianów jest niewystarczające. W odróżnieniu od kwasu foliowego w jego formie najczęściej stosowanej w suplementach diety, zastosowany Qutrefolic może przenikać barierę krew-mózg. Zdrowa dieta z odpowiednią ilością kwasu foliowego może obniżyć ryzyko urodzenia dziecka z wadą mózgu lub rdzenia kręgowego. Kwas foliowy przyczynia się również do wzrostu tkanek matczynych w ciąży.

Baby & Me odżywia, jest bezpieczny i delikatny dla kobiety w ciąży i nienarodzonego dziecka oraz podczas karmienia.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 19.06-08.07.2018r.

Ogłoszenie wyników: 17.07.2018r.

REGULAMIN

Ocena: 4.67 z 5. Ocen: 3

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina