Moc kobiet, czyli mogę i potrafię. Konkurs Clochee

Moc kobiet, czyli mogę i potrafię. Konkurs Clochee

Zdecydowanie nie jesteśmy słabszą płcią. My, kobiety, mamy moc. Jesteśmy siłą. Brzmi jak frazes? Nic z tych rzeczy! Popatrz: praca, dom, dzieci, obowiązki, pasje - trzeba się nieźle nagłówkować i nagimnastykować, żeby dopiąć codzienny grafik. Owszem, bywamy zniechęcone i zmęczone, zaliczamy wpadki i dołki, ale idziemy do przodu, osiągamy szczyty, realizujemy plany i spełniamy marzenia. Skąd w nas moc? Cóż - ile kobiet, tyle odpowiedzi. Niektóre z nas czerpią siłę z sukcesów, inne z porażek. A ty? Co sprawia, że możesz i potrafisz?

Weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie "Moc kobiet, czyli mogę i potrafię" i wygraj fantastyczne nagrody od Clochee. Co powinnaś zrobić? Zastanów się i napisz, co daje Ci siłę do działania, co Cię inspiruje i z czego jesteś dumna.

Nagrody

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 10, a ich autorki nagrodzimy zestawami kosmetyków od Clochee, marki z inspirującą historią z kobiecą siłą w roli głównej.

Każdy zestaw kosmetyków zawiera:

  • krem nawilżająco-ujędrniający,
  • delikatny peeling enzymatyczny.

Krem nawilżająco-ujędrniający do twarzy zawiera wolej awokado, olej ryżowy, a także ekstrakt z róży damasceńskiej. Odżywcze i w pełni naturalne składniki sprawiają, że pozostawia skórę dogłębnie nawilżoną, wygładzoną, ujędrnioną. Zawarte w nim oleje opóźniają procesy starzenia, łagodzą podrażnienia i suchość skóry. Utrzymują cerę doskonale wypielęgnowaną, miękką i zregenerowaną.

Delikatny peeling enzymatycznyposiada cenne owocowe enzymy, które wykazują właściwości złuszczające i wygładzające skórę. Ekstrakt z jabłka rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Skóra po jego zastosowaniu jest wygładzona, rozświetlona i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 8 marca 2021r. - 30 marca 2021r.
Ogłoszenie wyników: 02 kwietnia 2021r.
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Katarzyna Dżaman
2. Marzena   Anczurowska-Praniuk
3. Karolina Kaczmarek
4. Aleksandra Filipowska
5. Kamila  Ochnio
6. Emilia Grzonkowska
7. Anita  Starnawska
8. Katarzyna Jakuszko
9. Joanna Mazurkiewicz
10. Ewa  Leśniewska

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: