"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Bardzo ważne jest, by w okresie ciąży, a i potem, kiedy pojawi się maleństwo, mieć przy sobie kogoś, komu ufamy, kto da nam wsparcie i na kim można polegać. Dlatego uważamy, że ciąża jest idealnym momentem, żeby budować bliskość i wzajemne zrozumienie. Po porodzie mama, ale także tata czują się często zagubieni - wtedy siłę daje związek oparty na przyjaźni, szacunku i miłości.

Chcemy poznać wasze historie i to w jaki sposób o siebie się troszczycie. Zapraszamy was do udziału w walentynkowym konkursie "Moc uczuć", skierowanym do przyszłych rodziców.

Weźcie udział w konkursie

Spodziewacie się maleństwa? Opiszcie, jak się wspieracie, pomagacie sobie, otaczacie miłością, pielęgnujecie wasze uczucia w tym niezwykłym czasie. Opowiedzcie, czym potraficie zaskoczyć "drugą połówkę" lub ją rozbawić.

Czekamy na piękne, wzruszające, porywające czy zabawne historie.

Nagrody

Nagrody dedykujemy Mamom, które pragną budować bliskość z maluszkiem karmiąc go piersią oraz Tatom, którzy od początku chcą aktywnie uczestniczyć w życiu swojego dziecka i czasem tez odciążyć swoją partnerkę. Wedługnas to jest właśnie miłość.

Nagrodami w konkursie są nagrody Medela dla dwojga:

  • 1 laktator Swing i butelka Calma
  • 2 laktatory ręczne Harmony i butelka Calma
  • 3 butelki Calma

Calma to rozwiązanie przeznaczone dla niemowląt karmionych piersią. Nie zakłóca go, umożliwia dziecku zachowanie pożądanych nawyków, co ułatwia przejście z karmienia piersią do karmienia z systemem Calma i odwrotnie.

Laktator ręczny Harmony firmy Medela jest odciągaczem pokarmu, który opiera się na 2-fazowym rytmie odciągania (faza wywołania wypływu – ssanie szybkie i płytkie oraz faza odciągania efektywnego – ssanie wolne i głębokie). Posiadają możliwość indywidualnego doboru lejka do wielkości brodawki, co wpływa na komfort i bezbolesność odciągania.

Laktator elektryczny Swing Medela odwzorowuje rytm odciągania pokarmu przez dziecko (faza wywołania wypływu – ssanie szybkie i płytkie oraz faza odciągania efektywnego – ssanie wolne i głębokie). Posiadają możliwość indywidualnego doboru lejka do wielkości brodawki, co wpływa na komfort i bezbolesność odciągania.

Na zgłoszenia czekamy w dniach: 14.02 - 04.03.2019r.
Ogłoszenie wyników nastąpi do: 10.03.2019r.
Regulamin

Nagrody otrzymują:

1 laktator Swing i butelka Calma: Beata Rydzykowska
2 laktatory ręczne Harmony i butelka Calma: Marta Dejewska i Marzena Luchowska 
3 butelki Calma: Dawid Jabłoński, Sylwia Szmulewicz-Pączkowska oraz Magdalena Barwicka-Wierzchowska

Serdecznie gratulujemy!
 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: