"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Kiedy zostałaś mamą, dziecko stało się całym twoim światem. Jest najważniejsze, dlatego często twoje potrzeby i komfort schodzą na dalszy plan. Cóż, z nocnymi pobudkami czy podporzadkowaniem harmonogramu dnia rytmowi, który wyznacza mały człowiek, trudno jest dyskutować. Co możesz zrobić? Myśleć także o sobie. Dbać o siebie i swój komfort, a i ułatwiać sobie życie. Pomóc ci w tym mogą różne rozwiązania i pomysłowe gadżety. Jednym z nich jest wielofunkcyjna poduszka Cebuszka.

Cebuszka®  - wielofunkcyjna poduszka dla mam, maluszków i ciężarnych

Poduszka Cebuszka®, dzięki swojemu specjalnie opracowanemu kształtowi, bardzo ułatwia życie. Jest wielofunkcyjna. Wspiera trzymanie niemowlęcia podczas karmienia piersią czy butelką, ale także doskonale spełnia swoją funkcję jako podparcie podczas spania na boku, ponieważ pozwalają odciążyć kręgosłup, zrelaksować się i wypocząć. Ponieważ można na niej również wygodnie się oprzeć, przyda się nie tylko mamie, ale także tacie i maluszkowi.

 

Poduszki Cebuszki są lekkie i elastyczne. Mają starannie dopracowaną konstrukcję, składającą się z dwóch komór o różnorodnym wypełnieniu. To miękkie silikonowe kuleczki oraz mikroperła styropianowa, która używana jest w poduszkach rehabilitacyjnych. Sypka struktura wypełnienia umożliwia swobodne formowanie poduszki i sprawia, że doskonale dopasowuje się ona do ciała. Mikroperła jest bezzapachowa, antyalergiczna i lekka - zawiera do 98% powietrza. Dzięki dodatkowej obróbce termicznej podczas procesu produkcji jest odporna na działanie biologiczne pleśni, grzybów i bakterii (jest doskonale tolerowana przez alergików).

Jakość wyrobów została potwierdzona przez TÜV NORD Polska.

Pokrowiec na poduchę jest wykonany z elastycznej dzianiny bawełnianej (95% bawełna i 5% elastan), która jest niezwykle wytrzymałym i żywotnym materiałem. Cyfrowy wielobarwny nadruk jest wyjątkowo trwały, a super miękki materiał sprawia, że używanie jej to sama przyjemność. Cebuszki są nie tylko wielofunkcyjne, ale i śliczne. Znakomicie się prezentują, przez co stanowią oryginalną ozdobę każdego pomieszczenia. Już dziś znajdź swój ulubiony wzór!  

Weź udział w konkursie

Jeśli chciałabyś mieć swoją poduszkę Cebuszkę, weź udział w naszym konkursie. Przyślij do nas zdjęcie, które jest ilustracją „Ono jest całym moim światem”. Pamiętaj, że musisz posiadać do niego prawa autorskie.

Nagrody

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 zwycięskie zdjęcia, które nagrodzimy poduszkami Cebuszkami: mini, multi i duo. Wzory do wyboru.

Cebuszka® Mini to najmniejsza poduszka relaksacyjna marki Ceba Baby. Dzięki swoim małym rozmiarom i specjalnej torbie idealnie sprawdzi się również w podróży. Wymiary: 180 x 33 cm

Poduszka Cebuszka® Multi sprawdza się idealnie pod koniec ciąży, podczas karmienia maluszka, jak i później, podczas nauki siadania, tworząc stabilne podparcie. Wymiary: 190 x 35 cm.

Cebuszka® Duo to największa poduszka relaksacyjna idealna dla każdej mamy w ostatnich miesiącach ciąży, okresie połogu i karmienia Maleństwa. Wymiary: 300 x 30 cm

Termin nadsyłania zgłoszeń: 01-14.08.2019r. 
Ogłoszenie wyników: 19.08.2019r.
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Joanna Kacprzak - Cebuszka® Mini
2. Ewelina Kostek - Poduszka Cebuszka® Multi
3. Agnieszka Górecka - Cebuszka® Duo

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: