Pielęgnuję miłość – konkurs fotograficzny

Pielęgnuję miłość – konkurs fotograficzny

reklama

ERROR: Content Element with uid "20532" and type "dce_dceuid46" has no rendering definition!

Miłość jest ważna, dlatego trzeba ją pielęgnować. Można to robić na wiele sposobów – spędzając razem czas, poświęcając swoją uwagę, wykonując czułe gesty czy sprawiając małe przyjemności. Ważne jednak, by robić to stale, zawsze, na co dzień. Dzieci, które wychowują się w atmosferze miłości, są po prostu bardziej szczęśliwe i pewne siebie.

Weź udział w konkursie

A Ty? W jaki sposób pielęgnujesz miłość? Wyślij zdjęcie zadowolonego maluszka - wykonane podczas codziennej zabawy, wspólnych chwil, a może snu czy jedzenia. Po prostu pokaż, jak Wy pielęgnujecie swoją miłość.

Nagrody

Do wygrania 30 zestawów. W skład każdego wchodzą: chusteczki nawilżane Pure i Sensitive, a także nowe chusteczki uniwersalne Velvet Style.

Velvet Baby

Kiedy pojawia się malutkie dziecko jest ono w centrum zainteresowania. Rodzice chcą dla swojego maleństwa wszystkiego co najlepsze, najdelikatniejsze i najbezpieczniejsze. W pierwszych miesiącach i latach życia dziecka istotnym elementem jest właściwa pielęgnacja.

Bardzo często rodzice potrzebują wsparcia i rad od innych bardziej doświadczonych osób w wyborze odpowiednich produktów i sposobów na pielęgnację. Polskie mamy polecają nowe chusteczki nawilżane Velvet Baby doceniając ich skład, jakość, delikatność, brak podrażnień na skórze maluszków. Sprawdź sama.

Nowe chusteczki dają rodzicom poczucie wyjątkowej troski o swoje maleństwo. Mamy i tatusiowie używając chusteczek Velvet Baby -  Pure lub Sensitive zapewniają odpowiednią pielęgnację, a także ochronę skóry dziecka.  

Nowe, hipoalergiczne chusteczki Velvet Baby są wzbogacone o składniki o działaniu kojącym i łagodzącym. Zostały stworzone tak, aby dbać o delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Specjalnie dobrane składniki są łagodne dla skóry, delikatnie pielęgnują, nawilżają i chronią jej naturalne pH. Wyjątkowo miękka i chłonna  chusteczka Velvet Baby zapewnia komfort i skuteczne oczyszczanie, pozostawiając skórę czystą, świeżą i przyjemną w dotyku. Chusteczki nie zawierają alkoholu, parabenów, silikonów, syntetycznych olejów oraz phenoxyethanolu.

Chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure są bezzapachowe i hipoalergiczne, zawierają naturalny ekstrakt z aloesu, oczyszczają pupę delikatnie jak woda, są niezwykle miękkie i delikatne. Nie zawierają żadnych zbędnych składników. Natomiast chusteczki nawilżane Velvet Baby Sensitive zawierają balsam z pantenolem, naturalny ekstrakt z aloesu i rumianku, są hipoalergiczne, mają łagodny zapach, charakteryzują się właściwościami pielęgnującymi, składniki zawarte w tych chusteczkach działają łagodząco i kojąco. 

Czas trwania konkursu

Czas trwania konkursu: 23-29.02. 2016 r.

Ogłoszenie wyników: 07.03.2016 r.

REGULAMIN

Zwycięskie prace - galeria

Wierzcie - to nie był łatwy wybór, ale się udało. Wszystkie zwycięskie prace zamieściliśmy w galerii.
Kliknijcie w link lub na zdjęcie, żeby móc je obejrzeć. Gratulujemy:)

Ocena: 5 z 5. Ocen: 10

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: