reklama
Sekret piękna mamy. Konkurs z Dove

Sekret piękna mamy. Konkurs z Dove

Grafik każdej mamy wypełniony jest po brzegi, dlatego nieustannie funkcjonujemy na wysokich obrotach. Praca-dom-przedszkole/szkoła, zakupy, gotowanie, odrabianie lekcji... Czy znajdujecie w tym szaleństwie czas dla siebie? To ważne, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Można więc powiedzieć, że dbanie o siebie - o swój wygląd, ale i samopoczucie - to nasz obowiazek i inwestycja. Jeśli też tak uważasz i praktykujesz, koniecznie weź udział w naszym konkursie i podziel się z nami swoim sekretem.

Konkurs Sekret piękna mamy

Weź udział w konkursie. Napisz, jaki jest Twój sekret piękna - co robisz, jak dbasz o siebie, by świetnie się czuć i pięknie wyglądać?

Nagrody

Do wygrania w konkursie jest aż 75 nagród - Dove Mus do Mycia Ciała w trzech wariantach (po 25 szt. każdy): olejek kokosowy, olejek różany i olejek arganowy.

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym i regenerującym rozpieści Twoją skórę, a jego delikatny, unikatowy zapach ukoi zmysły.

  • Zawiera 100% łagodnych substancji myjących
  • Delikatnie oczyszcza skórę bez naruszania jej naturalnej bariery ochronnej
  • Zapobiega uszkodzeniu naskórka podczas golenia
  • Głęboko odżywia rogową warstwę naskórka*
     

Napisz, jaki jest Twój sekret piękna?
Czas nadsyłania zgłoszeń:
26.05-17.06.2018r.
Ogłoszenie wyników: 19.06.2018r.
REGULAMIN

Dove Mus do Mycia Ciała Olejek Arganowy

Olejek arganowy jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejków na całym świecie, dlatego jest uznawany za prawdziwy eliksir zdrowia i urody.

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym i regenerującym rozpieści Twoją skórę, a jego delikatny, unikatowy zapach ukoi zmysły.

Dove Mus do Mycia Ciała Olejek Kokosowy

Olejek kokosowy to idealny, uniwersalny kosmetyk, który dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym został pokochany przez miliony kobiet na całym świecie. Cudowny zapach kokosa w połączeniu z delikatną nutą wanilii sprawi, że nie tylko poczujesz prawdziwą różnicę w pielęgnacji Twojej skóry, ale również rozpieścisz swoje zmysły.

Dove Mus do Mycia Ciała Olejek Różany

Wzbogacenie formuły o delikatny olejek różany, o właściwościach odmładzających skórę, dodatkowo ochroni ją przed utratą wilgoci. Dzięki temu poczujesz, że Twoja skóra jest lepiej nawilżona i gładsza w dotyku. Ponadczasowy zapach róży sprawi, że codzienna pielęgnacja stanie się przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i zmysłów.

Zgłoszenie konkursowe

Twoje dane
Forum
Pytanie konkursowe
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Anna Ślusarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą www.babyboom.pl Anna Ślusarczyk, ul. Płatnicza 57, 01-832 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina

reklama