Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Nic tak wspaniale nie buduje więzi rodzinnych jak wspólne działanie, spędzanie czasu, zabawa przy której naturalnie wybuchamy śmiechem. Ruch, zwłaszcza ten na świeżym powietrzu, pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin. Co można wspólnie robić? Wiele rzeczy – spacerować, jeździć na rowerze, ale także… rzucać podkową, zorganizować wyścigi w workach, pokonywać tory przeszkód. Gier i zabaw jest całe morze. Pamiętasz je ze swojego dzieciństwa?

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, napisz nam, jak spędzałaś czas na podwórku, kiedy byłaś dzieckiem. W co się bawiliście z rówieśnikami? Co było Twoją ulubioną zabawą?

Nagrody

Na 3 zwycięzców czekają fantastyczne nagrody - gry i zabawy z serii Sport&Fun Alexander.

Sport&Fun to 10 produktów - propozycji na aktywne spędzanie wspólnego czasu. Znajdziemy tam zarówno rzut podkową, rzut do celu na macie z tarczą, rzuty okręgami do krzyżaka, skakanki, gumę do skakania z pełną instrukcją obsługi, woreczki gimnastyczne, worki do wyścigów, taśmy z rzepami do wyścigu na 3 nogi, latający dysk, łyżeczki, piłeczki i kubeczki, a nawet dwie wersje gry planszowej, w której więcej ćwiczymy niż rzucamy kostką. Każdy zestaw może być wykorzystany zarówno do zabaw indywidualnych, jak i rozgrywek drużynowych.

„Siódme Poty” to energiczna gra, w której poruszmy się po planszy, zbieramy kartoniki ze sprawnościami, ale przede wszystkim wykonujemy ćwiczenia fizyczne. Gracze zmagają się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnym ciałem. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy ułoży wszystkie elementy układanki.

Zestaw "Run" to gry i zabawy sportowe. Co powiesz na wyścig w workach, rzut do worka, skakankę, slalom z woreczkami i wiele innych zabaw? W opakowaniu znajdują się: 2 duże worki, 2 taśmy, 4 woreczki z grochem, 1 skakanka. To daje wiele możliwości i gwarancję  wspaniałej, ogólnorozwojowej zabaway dla najmłodszych. Taki zestaw to idealna propozycja spędzania wolnego czasu dla całych rodzin i jedna z atrakcji na imprezach urodzinowych.

„Strzał w 10” to doskonałą grę, w której rzucamy woreczkami do punktowanej tarczy, starając się udowodnić rywalom, kto ma prawdziwie sokole oko! Rzuty na czas? Rzuty w pełnym pędzie? Rzuty pełne precyzji? Dzięki 8 wersjom zabawy można przetestować wszystkie z nich! Zatem nie trać czasu i ruszaj do gry. Podstawę gry stanowi kolorowa mata z tarczą o wymiarach 80 x 120 cm.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.05-27.05.2019r. 

Ogłoszenie wyników: 01.06.2019r.  
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

Siódme Poty”: Anna Trochimczyk
Zestaw "Run": Karolina Woźniak
Strzał w 10”: Małgorzata Kubit

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: 5 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: