Woda źródlana - Mama i ja w wakacyjnym BB konkursie

Woda źródlana - Mama i ja w wakacyjnym BB konkursie

Czy kupujesz wodę w butelkach dla swojego maluszka? Pewnie tak. Jednak, czy czytasz jej skład?

"Mama i ja" to krystalicznie czysta, niegazowana woda źródlana, czerpana  ze źródła na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, z pokładów mioceńskich i oligoceńskich o głębokości 170 metrów.

Dzięki temu jest bakteriologicznie czysta oraz nie może posiada szkodliwych składników. Oczywiście dodatkowo zostaje poddawana szczegółowym badaniom przez nowoczesne laboratoria i niezależne placówki badawcze.

„Mama i ja” jest wodą o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu. Spokojnie mogą ją pić kobiety w ciąży oraz dzieci, ponieważ nie obciąża pracy nerek. Woda źródlana Mama i ja produkowana jest z troską o najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Dzięki doskonale zbilansowanemu składowi może być podawana dzieciom już od pierwszych chwil życia. Jeśli karmisz maluszka butelką lub masz starsze dziecko nie zapomnij wody Mama i ja wziąć ze sobą na wakacje. Nasza woda ugasi pragnienie, nawodni, ułatwi także przygotowanie posiłków oraz napojów.

Czy wiesz, że ze względu na szczególne wymagania stawiane produktom dla dzieci, kobiet w ciąży i mam karmiących woda „Mama i ja” proponowana jest tylko i wyłącznie w wersji niegazowanej i pojemności nie większej niż 1,5 litra?

A najważniejsze, że jakość naszej wody potwierdza także najwyższa ocena w rankingu wód źródlanych i mineralnych, dostępnych na polskim rynku oraz certyfikaty i rekomendacje najlepszych szpitali specjalistycznych w Polsce oraz oczywiście opinie mam.


My uważamy, że właśnie nasz produkt fantastycznie sprawdza się podczas upalnych letnich dni. Gasi pragnienie i jest zdrowy.

Jeśli chcesz, żeby nasz zestaw trafił do Twojego domu to koniecznie wypełnij formularz na stronie konkursowej!

Napisz dlaczego właśnie do Ciebie powinna trafić jedna z naszych nagród i czekaj na wyniki!

Ocena: 5 z 5. Ocen: 3

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: