Wygraj 1 z 3 aspiratorów do nosa Nosiboo Pro!

Wygraj 1 z 3 aspiratorów do nosa Nosiboo Pro!

Okres jesienno-zimowy to dla małych nosków prawdziwe wyzwanie. Katar i zatkany nos, związane z infekcjami, alergiami lub suchym powietrzem bywają bardzo uciążliwe. Jeśli jesteś mamą, to doskonale wiesz, o czym mówię. Nieprzespane noce, płaczący maluszek, któremu starasz się pomóc. W wielu rodzinach tak wygląda jesienna codzienność. I najczęściej to właśnie mama pociesza, utula i spędza czas opiekując się dzieckiem. A gdzie jest tata?

A może tata właśnie wymyśla jakieś fantastyczne rozwiązanie? Słyszałaś o elektrycznym aspiratorze do nosa Nosiboo Pro?

Stworzyli go dwaj młodzi ojcowie, aby zapewnić dziecku ulgę nie tylko w dzień, ale także w nocy.  Po dwóch latach badań, rozwijania i testowania prototypów powstał projekt Nosiboo Pro — aspirator do nosa, przyjazny dla maluszków i jednocześnie wygodny w dla ich rodziców.

Poznaj cechy Nosiboo Pro i weź udział w konkursie

Nosiboo Pro to najwyższej jakości aspirator elektryczny, który pomaga czyścić małe noski szybko, skutecznie i bez wysiłku. Czym się wyróżnia? Poznaj jego najważniejsze cechy.

  • Jest bezpiecznym urządzeniem medycznym stworzonym we współpracy z otolaryngologami.
  • Siła ssania Nosibo Pro może być regulowana, by dopasować ją do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny.
  • Zdobył najważniejsze międzynarodowe nagrody w dziedzinie designu za swój unikalny, wyróżniający się wygląd i sposób działania.
  • Otrzymał także pieczęć zaufania rodziców.
  • Został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie.
  • Jest wolny od BPA, bo w produkcji wykorzystuje wyłącznie materiały nieszkodliwe dla człowieka. Przeszedł  rygorystyczne i szczegółowe testy.
  • Jest łatwy do czyszczenia.

Wygraj 1 z 3 aspiratorów do nosa Nosiboo Pro

Jesteśmy ciekawi, jak w twoim domu wygląda podział ról? Napisz nam, w jaki sposób twój mąż lub partner angażuje się w życie dziecka. A może on sam opowie o swoim ojcostwie? Zacznijmy wiecej opowiadać o wystarczająco dobrych ojcach.

Nagroda

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy, które nagrodzimy aspiratorem elektrycznym Nosiboo Pro, w wybranym przez Zwyciezcę kolorze.

To był bardzo, ale to bardzo trudny wybór. Bardzo nas zbudowało, jak wielu Tatusiów doskonale odnajduje się w nowej roli. Dobrze to słyszeć, a wam dziewczyny gratulujemy zwycięstwa:

  • Paulina Marzejan
  • Izabela Kulawska
  • Weronika Surma

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: