Wygraj zdrowie z Mega Food! Konkurs

Wygraj zdrowie z Mega Food! Konkurs

Jak często sięgasz po suplementy diety wierząc, że uzupełnienie potencjalnych niedoborów postawi cię na nogi? Idziemy o zakład, że często. Czym się wówczas kierujesz, wybierając konkretny produkt? Najczęściej zapewnieniami reklam i sugestiami farmaceutów. Czy słusznie? Niekoniecznie. Okazuje się bowiem, że niemal wszystkie witaminy i minerały, które możesz kupić w aptekach i drogeriach są syntetyczne, w związku z czym ze zdrowiem nie mają wiele wspólnego. Czy o takie wsparcie ci chodzi? Zdecydowanie nie, dlatego do kwestii suplementacji podchodź bardziej uważnie i świadomie wybieraj produkty nieprzypadkowe. Jedną z takich zdrowych alternatyw są preparaty Mega Food.

Mega Food – preparaty na zdrowie

Preparaty Mega Food są bezpieczne, naturalne i optymalne, ponieważ wyprodukowano je ze świeżej, ekologicznej, autentycznej żywności wolnej od GMO. To dlatego zawierają wszystkie niezbędne do działania związki i izomery. Preparaty Mega Food to nie tyle suplementy, co skoncentrowana naturalna żywność uzupełniająca niedobory witamin i minerałów.

Mega Food funkcjonuje już od 40 lat, a filozofia firmy nie pozwala na „chodzenie na skróty”. Oznacza to, że preparaty cechują się najwyższą jakością, na którą ogromny wpływ ma także zastosowana technologia Slo-food proces, który nie niszczy delikatnej struktury składników odżywczych. To niezwykle zdrowa idea!

Badania dowodzą że zawarte w Mega Food koncentraty FoodState®: wykazują silniejsze działanie niż inne dostępne w sprzedaży substancje, są lepiej wykorzystywane i korzystniejsze dla organizmu.

Weź udział w konkursie

Poznaj bliżej preparaty Mega Food i weź udział w konkursie.

Zadanie jest proste – napisz w kilku zdaniach, dlaczego preparaty Mega Food są inne niż pozostałe suplementy diety i dlaczego mają trafić właśnie do Ciebie (tu znajdziesz wiele podpowiedzi).

Nagrody

Na 3 zwycięzców czekają nagrody - preparaty Baby & Me.

Baby & Me

Baby & Me to kompleks 24 witamin i minerałów, które wspierają zdrowie kobiety i jej dziecka w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią.

Zawarty w Baby & Me bor, pochodzący z drożdży S.cerevisiae, wspiera rozwój kości kształtującego się płodu i wpływa na gospodarkę wapnia w organizmie. Razem z obecnym w Baby & Me wapniem, magnezem i witaminą D reguluje metabolizm i wzrost. Prenatalna mieszanka zawiera zioła (ekstrakt z liści malin, kwiat rumianku, ekstrakt z liści i korzeni mniszka lekarskiego, korzeń żeńszenia i szpinak), które wspierają siłę, równowagę i nastrój kobiety w ciąży. W 100% naturalne pomarańczy to doskonałe źródło niezbędnych bioflawonoidów.

Jagody i żurawina dostarczają naturalnych antyoksydantów - antocyjanów, wpływających korzystnie na układ krążenia i obniżających poziom cukru, a w 100% naturalne pomarańcze to z kolei doskonałe źródło niezbędnych bioflawonoidów.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 10-25.01.2018r.

Ogłoszenie wyników: 01.02.2018r.

REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

1. Katarzyna Gorczyńska
2. Sylwia Makowska
3. Marzena Gad


Serdecznie gratulujemy!

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina

reklama