Zagrajmy w coś! Konkurs z Alexandrem

Zagrajmy w coś! Konkurs z Alexandrem

Wspólne spędzanie czasu to fantastyczna sprawa! Podczas wolnego popołudnia można pójść na spacer, zrobić razem przepyszne naleśniki albo zagrać wspólnie w planszówkę. Najlepiej familijną, która wzbudza wiele radości, emocji i wywołuje salwy śmiechu. Z pewnością każdy z was ma patent na takie popołudnie – leniwe, radosne i pełne miłości oraz rodzinnego ciepła.

Weź udział w konkursie

Pochwalcie się waszym sposobem na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Napiszcie, co najbardziej lubicie robić razem i wygrajcie super nagrodę, jedną z gier Alexander. Wybierzemy 3 osoby.

Nagrody

E-Motionz

Prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy lubią szybką, dynamiczną rozrywkę. Zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Mechanizm gry jest tak skonstruowany, że równe szanse ma zarówno dziecko, rodzic jak i senior. Nieważne ile masz lat, nieważne jaką wiedzą dysponujesz. W tym szalonym wyścigu wygra ten kto ma bystre oko i prędkie dłonie. Zagraj i przekonaj się jak szybka i emocjonująca może być gra planszowa. Przed nami prawdziwy emocjonalny rollercoaster i dużo śmiechu!

 

Moje na Górze

Co ma wielkie oczy? Strach? Wieloryb? Kot ze Shreka? Rozwiązań jest milion, wszystko zależy od twojej wiedzy, pomysłowości i… refleksu! Dlaczego? Odpowiadając, kładziesz swoją łapkę na stosie innych. Każda dobra odpowiedź, jakiej udzielisz, przesuwa Cię na górę stosu. Każda odpowiedź rywala – spycha Cię w dół. Kto będzie na górze w tym huraganie pomysłów? Sprawdź to na własnej… ŁAPCE!

 

Rach Ciach – Wersja Familijna

Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach – Ciach i przekonasz się czy masz rację! W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.05-27.05.2019r. 

Ogłoszenie wyników: 01.06.2019r.  
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:

E-Motionz: Agata Borowczyk
Moje na górze: Magdalena Rostkowska
Rach - Ciach: Dagmara Lelek

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: 4.75 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: