Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Dzieciaki ze swoją energią i otwartością są niezwykłe – warto ten entuzjazm wykorzystać i ukierunkować. Można na przykład, dla urozmaicenia popołudnia spędzanego w domu, inicjować zabawy, które nie tylko rozpędzą nudę, ale obudzą w dziecku małego konstruktora i odkrywcę, zaszczepią ciekawość świata. I tak miłą odmianą dla układania puzzli, zabawy autkami czy lalkami mogą stać się zabawy w budowanie. Dziecko małym konstruktorem? Czemu nie!

Weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać fantastyczną nagrodę, zestaw z serii Mały Konstruktor Junior Alexander, napisz nam, co najbardziej lubi robić Twoje dziecko. Czym się interesuje? Co je pochłania bez pamięci? Nagrodzimy 3 najciekawsze wypowiedzi.

Nagrody

Maly Konstruktor Junior to ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów.

Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. 

Z zawartych w opakowaniu elementów można zbudować aż trzy zupełnie różne pojazdy. Po skręceniu zabawki malec może przez jakiś czas bawić się nią, a kiedy znudzi mu się, może rozmontować wszystkie komponenty i zbudować zupełnie nowy model.

Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu wytwarzane są w fabryce Alexandra.

Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Ciężarówka

Zawartość opakowania 95 elementów zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja.

Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Bolid

Zawartość opakowania 107 elementów zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja.

 

Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Śmigłowiec

Zawartość opakowania 80 elementów zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.05-27.05.2019r. 

Ogłoszenie wyników: 01.06.2019r.  
REGULAMIN

Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Ciężarówka: Aneta Hermanowicz
Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Bolid: Patrycja Barnert
Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Śmigłowiec: Iwona Staroń

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: