Zrób selfie. Wygraj Mutsy Nexo!

Ciepłe dni zachęcają do długich spacerów. A wyobraź sobie, jak mogą stać się przyjemne, jeśli do dyspozycji będziesz mieć fantastycznie wygodny wózek dla maleństwa.

Połączenie luksusu regulowanego wózka spacerowego z prostotą spacerówki.

Nexo to kompaktowy, lekki wózek dziecięcy o optymalnej łatwości użytkowania dla rodzica. Oparcie regulowane jest po naciśnięciu przycisku z tyłu wózka. Uchwyt prowadzący można wyregulować do odpowiedniej wysokości, a małe, skrętne koła (które mogą być także unieruchomione) sprawiają, że wózek jest bardzo wygodny.

Zwycięska praca

Dawno, dawno temu po całej sprawie z pantofelkiem Kopciuszek wyszedł za mąż i urodził piękną księżniczkę! W dniu narodzin maleństwa przy jego kołysce zjawiła się cudowna ciocia- wróżka i z rosnących w ogrodzie róż wyczarowała wózek idealny – czerwony, zwrotny, lekki i stabilny.

Kopciuszek cieszył się nim całą zimę dokarmiając kaczki w królewskim parku, pokonując zaspy i chowając zakupy (suknie i pantofelki) w obszernym koszu pod gondolą. Tymczasem nadleciały jaskółki i zakwitły krokusy. „Czas na spacerówkę” – pomyślał Kopciuszek. I znów pojawiła się wróżka!

Tym razem jednak była trochę przeziębiona albo tulipan był jeszcze zbyt niedojrzały, bo wózek choć z pozoru ładny okazał się niestabilny, trudny w manewrowaniu i ze zbyt krótkimi „rączkami” w konsekwencji czego długie nogi Kopciuszka w jeszcze wyższych szpilkach deptały po kółkach…

Zobaczyła to jednak ekipa Babyboom i los Kopciuszka odmienił się jeszcze raz! Dynia zmieniła się w wózek Mutsy Nexo i wszyscy żyli długo i szczęśliwie!

Znacie to? Nie!?
No dobra to moja bajka, do której dopisałam wymarzone zakończenie. Ma szanse się spełnić???? Prosimy i pięknie z tą prośbą na Was patrzymy z naszego selfie!

Nexo jest bardzo prosty w obsłudze i równocześnie jest wózkiem, który idealnie sprawdza się i podczas urlopu, i w samochodzie, i w komunikacji publicznej! Nexo można składać - razem z siedzeniem - uzyskując bardzo kompaktowy przedmiot. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: blue i grey Melange. Można do niego wpiąć, za pomocą łącznika, fotelik samochodowy Safe2go lub Maxi Cosi.

Czas trwania konkursu:  17. czerwca 2016 -27. czerwca 2016 roku
Ogłoszenie wyników: 04. lipca 2016 roku
Nagrody: 1 wózek Mutsy Nexo w kolorze grey
Regulamin konkursu

Ocena: 3.42 z 5. Ocen: 12

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: