Rodzinne wakacje na statkach Costa

Rodzinne wakacje na statkach Costa

materiał partnera (*)

Macie dzieci, więc wybór właściwego miejsca na wakacje uzależniacie od wielu czynników, na przykład fajnego placu zabaw, basenu dla dzieci, zjeżdżalni. Dobrze by było, żeby był jakiś klubik – może uda się malucha namówić na zabawę, a wy będziecie mieli wtedy chwilę dla siebie. I może jeszcze coś pozwiedzać? Takie marzenie łatwo spełnić, jeśli zdecydujecie się na rejs jednym ze statków Costa.

Wyprawa statkiem i możliwość zwiedzenia kilku interesujących miejsc w trakcie rejsu to ekscytujący pomysł na urlop. Czy taki wyjazd da się pogodzić z wakacjami z pociechami? Jak najbardziej! Wakacje na statkach Costa to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

 

Costa Cruises oferuje na swoich statkach nie tylko wygodne kabiny dla rodzin i specjalne menu dla dzieci, lecz także proponuje szeroki wachlarz rozrywek, które zapełnią dzieciom wolny czas, a rodzicom pozwolą wybrać sposób spędzania urlopu – albo zabawa razem z dziećmi, albo spędzanie go w bardziej dorosły sposób.

Na statkach Costa znajdują się specjalne kluby dla dzieci i młodzieży.  Squok Club i Teen Club oferują wiele atrakcji, które pozwolą dzieciom i nastolatkom spędzić cudowny czas na pokładzie.

 

Squok Club to mini klub dla dzieci powyżej 3 lat (nie wymagających pieluch), podzielony na dwie grupy wiekowe: Mini, od 3 do 6 lat, ze specjalnymi zajęciami ze świnką Peppa, oraz Maxi Club, od 7 do 11 lat.

Na wielu statkach w Squok Club znajduje się basen dla dzieci, gry wodne, statek piracki i zamek.

Dzięki Squok Club wasze dzieci na pewno nie będą się nudzić podczas rejsu. Na dzieci czeka szeroki wachlarz różnego rodzaju imprez, takich jak gry w basenie, wspólny taniec, mini turnieje i inne rozrywki, specjalnie opracowane dla odpowiednich grup wiekowych przez zespół animatorów Costa.

W przerwach w zabawie na dzieci czekają pyszne przekąski.

Squok Club są czynne przez cały dzień – od 9.00 rano do północy, więc podczas gdy młodzi turyści są zajęci w klubie dla dzieci, ich rodzice mogą cieszyć się wycieczką lub romantyczną kolacją.

 

Teen Club jest przeznaczony dla młodzieży od 12 do 17 lat i również jest podzielony na dwie grupy wiekowe: Teen Club Junior dla dzieci w wieku 12-14 lat i Teen Club dla nastolatków w wieku od 15 do 17 lat.

Teen Club to świetna zabawa pod opieką doświadczonych animatorów. To znakomity sposób na zwarcie nowych przyjaźni i spędzenie wakacyjnego czasu. Do najpopularniejszych imprez należą lekcje tańca i muzyki, turnieje sportowe, imprezy przy basenie z kąpielą o północy, gry disco i kolacje tematyczne.

 

A gdy dzieci są zajęte w swoich klubach, rodzice mogą spędzić czas dokładnie tak, jak sobie wymarzą – spokojne popołudnie z książką na balkonie, zabawa w kasynie czy sączenie przepysznych drinków przy basenie – wybór należy wyłącznie do was.

Zapraszamy do świata Costa: https://www.facebook.com/CostaCruisesPL/

 

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:

Zobacz także

5 porad, jak zaplanować wyjazd last minute

5 porad, jak zaplanować wyjazd last minute

Wydawać by się mogło, że wszyscy rodzice planują wyjazdy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Tymczasem…   Więcej

Wakacyjne niebezpieczeństwa

Wakacyjne niebezpieczeństwa

Wybierając się na wakacje, mało kto myśli o tym, co przykrego może mu się przydarzyć. To jednak nie…   Więcej

Samsara Spa – oaza relaksu na błękitnym morzu

Samsara Spa – oaza relaksu na błękitnym morzu

artykuł sponsorowany (*)

Spa Samsara to prawdziwa strefa relaksu, całkowicie poświęcona dobremu samopoczuciu. Jest dostępna na…   Więcej

Zapraszamy do świata rejsów Costa!

Zapraszamy do świata rejsów Costa!

artykuł sponsorowany (*)

Costa Crociere S.p.A. – włoska firma rejsowa z siedzibą w Genui – od tego roku zaczyna intensywniej…   Więcej

Toskania z dziećmi. Pomysł na wakacje.

Toskania z dziećmi. Pomysł na wakacje.

Pamiętam pewną podróż autobusem z Florencji do San Gimignano, jednego z najsłynniejszych miasteczek w…   Więcej

reklama