10 lat Polsatu Film. Zapraszamy na Bajeczne Poranki

materiał partnera (*)
10 lat Polsatu Film. Zapraszamy na Bajeczne Poranki

W tym roku obchodzimy 10. urodziny Polsatu Film. Kanał wystartował w dniu 2 października 2009 roku. Mija dekada naszej obecności na antenie, a kolejne z bogatą ofertą filmową przed nami. Wspólnie z widzami będziemy świętować przez cały jubileuszowy miesiąc. Październik na antenie Polsatu Film to imponujący repertuar filmowy w odświętnej oprawie antenowej.

- Polsat Film po 10 latach nadawania plasuje się w ścisłej czołówce kanałów filmowych, dostępnych w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Bardzo cieszę się z faktu, że nasz wysiłek jest doceniany przez coraz większą liczbę widzów. Chciałabym podziękować za stałe zainteresowanie naszymi propozycjami repertuarowymi i zaprosić do wspólnego świętowania 10. urodzin Polsatu Film. W repertuarze październikowym przygotowaliśmy wiele przebojowych urodzinowych niespodzianek - powiedziała Agnieszka Andrzejczak, dyrektor kanału Polsat Film.

Bajeczne poranki dla najmłodszych widzów

Moc pozytywnych wzruszeń i niezapomniane wrażenia filmowe gwarantujemy też naszym najmłodszym widzom. Z okazji nadchodzących, 10. urodzin kanału Polsat Film przygotowaliśmy bowiem specjalne, urodzinowe pasmo w październikowej ramówce.

W odświętnej oprawie, w niedzielne poranki (od 6 października br.) około g. 10.00 pokażemy na naszej antenie premierowo cztery animowane produkcje: „Safari”, „Zambezia 3D”, „Khumba” i „Kung Fu Panda 2”, które idealnie nadają się do podziwiania w gronie rodzinnym. Pokażemy kolejno:

Safari
Emisja: PREMIERA - 6.10.2019; niedziela; g. 9:50

Zambezia 3D
Emisja: PREMIERA - 13.10.2019; niedziela; g. 10:30
                
Khumba
Emisja: PREMIERA - 20.10.2019; niedziela; g. 10:35

Kung Fu Panda 2
Emisja: PREMIERA - 27.10.2019; niedziela; g. 10:00

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: