Akademia Elfów świetego Mikołaja, świety Mikołaj i spółka zapraszają na magiczną grę miejską

Akademia Elfów świetego Mikołaja, świety Mikołaj i spółka zapraszają na magiczną grę miejską

Po wypłynięciu tajnego raportu Elfiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych dziecięcy świat zadrżał w posadach! Mikołaj obawia się, że dzieci straciły zainteresowanie świętami, a rozdawanie prezentów może być stratą czasu. Musimy temu zapobiec! Wszystkie dzieci, które kochają święta, a Mikołaja wypatrują już od początku grudnia, zapraszamy na grę miejską w Galerii Młociny (al. Zgrupowania AK „Kampinos” 15) w dniu 15.12 w godzinach 14:00-18:00. Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.

Wnioski z raportu zasmuciły cały elfi świat – dzieci większość czasu spędzają z nosem w komputerze, nie bawią się na podwórkach i nie czytają książek. Dostało się również zapracowanym rodzicom, którzy nie mają czasu na rodzinne, leniwe spacery i wspólne wygłupy z dziećmi. Na pewno jednak nie jest tak źle! Elfy postanowiły wziąć sprawy w swoje małe rączki i zorganizować świąteczną grę miejską. Na uczestników zabawy czekać będzie szereg zadań, dzięki którym przypomną sobie o niesamowitej magii Świąt Bożego Narodzenia. Jesteśmy przekonani, że po tym wydarzeniu na rumianej twarzy Mikołaja ponownie zagości szeroki uśmiech, a prezenty trafią pod choinki!

Partnerzy wydarzenia: Pesto Cafe, EM Men’s Accessories, Etno Cafe, KappAhl, Flying Tiger, Change Lingerie, Itaka, MK Bowling, Recman, Martes Sport, Menya Musashi, NeoNail, Newbie, Stara Mydlarnia, Świat Zabawek, Wojas, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Alexander Toys, Porcja Dobra.

Patroni medialni projektu: Meloradio, Tygrysiaki.pl, Kidos, BabyBoom, Dziecko w Warszawie, Familie.pl, BabyGo, Tatento.pl, Przedszkola.edu.pl, waw4free.pl

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: