reklama
Akwarium RIO® - ocean szczęścia dla małego i dużego miłośnika przyrody
materiał partnera (*)

Akwarium RIO® - ocean szczęścia dla małego i dużego miłośnika przyrody

Dzieciaki uwielbiają przyrodę - zauważyliście jak wiele rzeczy wprawia je w szczery zachwyt i z jak wielką uwagą obserwują nie tylko egzotyczne zwierzęta w ZOO, ale i każde napotkane przy drodze mrowisko? Tę pasję, miłość do zwierząt warto pielęgnować i to nie tylko włączając dzieciakom filmy przyrodnicze czy zabierając je do ogrodów botanicznych czy oceanariów. Co powiesz na bezpośredni kontakt z pięknem podwodnego świata i zakup prawdziwego, zachwycającego akwarium?

Podwodny świat, flora i fauna, są fascynujące, a korzyści płynących z posiadania w domu akwarium jest wiele. Zadbany zbiornik dodaje uroku i charakteru wnętrzu, staje się jego sercem. Najważniejsze jednak jest to, że obserwowanie życia pod powierzchnią wody jest niesamowite, wręcz hipnotyzuje, wspaniale wyciszając, tonując i pozwalając odpocząć. Mało tego! Dla zapalonego akwarysty każda forma obcowania z akwarium jest źródłem radości i satysfakcji, a nawet tak prozaiczne czynności jak karmienie rybek, przycinanie roślin czy obsługa zbiornika to relaksujące hobby. Nie zapominajmy o tym, że wspólne opiekowanie się domowym akwenem uczy (nie tylko dzieci) cierpliwości, pokory i odpowiedzialności.

Każdy posiadacz małego akwenu w domu przyzna, że kącik z akwarium to najbardziej magiczne i relaksujące miejsce w domu.

Genialne! – myślisz. – To wspaniały pomysł, tylko od czego zacząć? Co i gdzie kupić? No i gdzie postawić zbiornik, by był bezpieczny? Akwarium w domu to piękna perspektywa, tylko tyle z tym zachodu i kłopotu… Spokojnie! Poznaj RIO® 180 – piękny, ale i dziecinnie prosty w obsłudze zestaw akwarystyczny, na który składa się: akwarium z szafką, pełne wyposażenie oraz - gratis - ocean zachwytu i wrażeń.

 

RIO® 180 – akwarium z szafką i wyposażeniem

RIO® 180 to nie bez powodu najpopularniejsze akwarium JUWEL. Dzięki niewielkiej powierzchni 101x41 cm i klasycznemu kształtowi idealnie pasuje do wszystkich wnętrz i odnajuje się w każdym pomieszczeniu. Zestaw RIO® dostępny jest w czterech kolorach: jasnego i ciemnego drewna, bieli i czerni.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Rodzice z pewnością docenią jeszcze jeden dość istotny szczegół. Zestaw jest doskonale skomponowany, a i przemyślany tak, by dawać radość, ale nie stwarzać zagrożenia podczas kontaktu. Do jego budowy użyto najwyższej jakości materiałów i zastosowano precyzyjnie dostrojoną technologię.

Samo akwarium umieszczono na podstawie (ramce), która stabilizuje zbiornik i zabezpiecza jego krawędzie przed uszkodzeniem. Ponieważ szafka jest dopasowana do bryły szkła, zestaw jest stabilny i bezpieczny. Dodatkowy plus – pod zbiornikiem jest wiele miejsca na sprzęt i akcesoria. Krótko mówiąc RIO® jest nie tylko ładne, ale bezpieczne i funkcjonalne.

Osprzęt RIO®

Estetyka i bezpieczeństwo są ważne, ale nie mniej istotne jest serce zestawu, czyli oświetlenie, system filtracyjny i grzałka. Zestaw RIO® zawiera osprzęt, który zapewnia:

  • optymalne i przyjazne, ale również wodoodporne i energooszczędne oświetlenie. Dzięki niemu zbiornik jest dobrze wyeksponowany, ale tworzy odpowiednie warunki do wzrostu roślin. W przypadku akwarium Rio 180 dba o to najnowocześniejsza technologia oświetlenia - Multilux LED firmy JUWEL.
  • system filtracyjny zintegrowany z grzałką, który zapewnia wydajną, dwuetapową filtrację biologiczną i mechaniczną. Działa on w myśl zasady "woda powinna zostać w akwarium" i jest najbezpieczniejszym sposobem na filtrację wody w zbiorniku. Z kolei regulowana grzałka 200W AquaHeat Juwel, zapewnia właściwą temperaturę w zbiorniku spełnia najwyższe standardy funkcjonowania i bezpieczeństwa.

RIO® jest genialne. Czy jeszcze się nad czymś zastanawiasz?

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina