Co robić, by rodzicielstwo było dziecinnie proste?

Co robić, by rodzicielstwo było dziecinnie proste?

Czy słyszeliście już o Akademii 5.10.15.? To ekspercki projekt marki, która w tym roku obchodzi swoje ćwierćwiecze na rynku. Jego cel – wspieranie rodziców w trudnej sztuce wychowywania dzieci.

„Mamo, Tato - chcemy Cię aktywnie wspierać w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem. Niech będzie ono dziecinnie proste!” – mówi Marek Czupryna, prezes sieci 5.10.15.

reklama

Celem projektu jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które marka 5.10.15. zbierała przez wszystkie lata istnienia na rynku do tej pory, będąc dla rodziców doradcą w kwestii komfortowego i modnego ubioru. Odkąd powstała Akademia 5.10.15., jest także partnerem i towarzyszem w ważnych rodzinnych momentach, a także codziennych problemach i trudnościach, które są nieodłączną częścią rodzicielstwa.

Inauguracja Akademii 5.10.15. miała miejsce w listopadzie 2017 r., a jego ekspertką została Małgorzata Ohme, znany psycholog dziecięcy.

„Mam nadzieję, że Akademia 5.10.15. będzie przyjaznym miejscem, w którym wszyscy będziemy się spotykać, aby czerpać ekspercką wiedzę na temat dzieci i ich rozwoju”– dodaje Ohme.

Akademia 5.10.15. jest projektem aktywnie wspierającym rodziców w codziennych wyzwaniach związanych z posiadaniem dzieci – stąd pomysł na blog: www.51015kids.eu/blog oraz cykliczne spotkania tematyczne.

Blog

Zamieszczane na blogu treści współtworzą psychologowie dziecięcy, autorzy książek dla dzieci, pediatrzy i inni specjaliści związani z tematyką parentingową.

W artykułach poruszane są różne kwestie. I tak rodzice mogą dowiedzieć się, jakie są naturalne sposoby na wiosenne przeziębienie u dziecka, czy zmyślony przyjaciel Twojego dziecka to powód do niepokoju oraz jak rozpoznać, że dziecko Cię kocha. Ale to nie wszystko. Można poczytać o tym, jak wybrać wiosenną kurtkę dla dziecka, ale także o kulisach i smaczkach, szczegółach, trendach i ciekawostkach związanych z kolekcjami marki 5.10.15.

reklama

Spotkania tematyczne

W ramach Akademii odbywają się również cykle tematycznych spotkań. Ostatnie poświęcono dziecięcym talentom - ich odkrywaniu, wspieraniu, rozwijaniu, a także motywacji, zdolności i akceptacji ograniczeń.

Gościem specjalnym spotkania była Anna Dereszowska, a o własnych doświadczeniach opowiedziała Roksana Węgiel -  zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids. Wydarzenie poprowadziła ekspertka Akademii 5.10.15. - Małgorzata Ohme, znany psycholog dziecięcy, która podzieliła się z uczestnikami psychologicznym spojrzeniem na kwestię talentów.

Musimy pamiętać o tym, że każde dziecko jest inne i zawsze najważniejsze jest jego dobro. Trzeba więc być uważnym obserwatorem i wspierać nasze dzieci w rozwoju talentów, ale nie robić niczego za wszelką cenę i wbrew woli malucha. I pamiętać, żeby nie łączyć talentu z sukcesem. Łączmy go z pasją i przyjemnością.

Marka 5.10.15.

Marka 5.10.15., jedna z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce, towarzyszy rodzicom i ich pociechom od 25 lat, projektując kolekcje odzieży dostosowane do poszczególnych faz rozwoju dziecka (0-2 lata, 2-7 lat, 8-12 lat).

Ubrania sprzedawane są w prawie 220 sklepach w 190 miastach w całej Polsce oraz prężnie działającym sklepie internetowym www.51015kids.eu. To jedna z najsilniejszych polskich marek w kategorii moda dziecięca, uhonorowana już czterokrotnie certyfikatem Superbrands.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: