Jak zachować najważniejsze wspomnienia z życia naszej pociechy?

Materiał partnera 
Jak zachować najważniejsze wspomnienia z życia naszej pociechy?

Nie da się ukryć, iż przyjście na świat nowego członka rodziny to największe z możliwych wydarzeń w naszym życiu. Po miesiącach przygotowań radość, gdy upragniony dzień wreszcie nadchodzi, jest nieopisana. Najważniejsze w życiu naszych pociech ma jednak dopiero nadejść.

Szczególnie istotne są pierwsze trzy lata - dzieje się tak dużo nowych, zaskakujących i cudownych rzeczy, że nie jesteśmy w stanie ich wszystkich zapamiętać. Co więcej, wszystkie zdarzenia, które mają miejsce przez okres pierwszych trzech lat życia dziecka stanowią fundament dla jego dalszego rozwoju i określają jego podstawowe cechy charakteru w przyszłości.

Jeśli porównasz zdjęcie swojego malucha zrobione tuż po przyjściu na świat z tym z trzecich urodzin, to zrozumiesz, jak wielką przeszedł przemianę. Nie chodzi tu tylko o to, jak bardzo szkrab urósł. Po jego oczach widać, jak bardzo stał się świadomy otaczającego go świata.

Najprostszym i zarazem najszybszym sposobem, by nie utracić tych wszystkich cudownych chwil jest wypracowanie w sobie systematyczności wywoływania zdjęć. Oczywiście będąc rodzicem nie mamy nadmiaru wolnego czasu, a dostępne na rynku firmy zmuszają nas do zgrywania swoich zdjęć na komputer i wywoływanie ich przez strony www w chwili, gdy 99% zdjęć robimy telefonami.

Kolejnym problemem jest cena foto książek dostępnych na rynku. I tu pojawia nam się Moony Lab, aplikacja mobilna do wywoływania zdjęć, którą można pobrać z Google Play lub AppStore i wywołać piękne chwile nie wychodząc z domu.

Moony Lab, oferując swój flagowy produkt MoonyBook, zachęca do systematyczności. Głównie z powodu zmieniających się co miesiąc okładek albumu, liczącego 50 zdjęć. Cena to jedyne 29.99 zł z przesyłką, wliczoną w cenę produktu. W ten sposób rodzic czuje się zmobilizowany do tworzenia małych książeczek, co miesiąc składających się na kolekcję najlepszych wspomnień.

Oczywiście form, w których możemy utrwalić nasze wspomnienia jest o wiele więcej, Moony Lab oferuje nam: albumy, magnesy, foto obrazy, tradycyjne odbitki i wiele, wiele innych.

Po wyborze produktu wybieramy zdjęcia jakie chcemy wywołać - tutaj także mamy wybór: możemy to zrobić wgrywając je z Galerii telefonu, Instagrama, Facebooka lub Drop boxa. Wystarczy je potem odpowiednio wykadrować i opłacić, a po kilku dniach zamówienie jest już pod wskazanym przez nas adresem. Całość zajmuje około 5 minut - jeśli oczywiście wiemy, jakie zdjęcia chcemy wywołać:).

Wiemy, że najtrudniej postawić pierwszy krok, więc na zachętę aplikacja Moony Lab przygotowała kod zniżkowy. To -15% na wszystkie produkty, które można zamówić przez stronę: www.moonylab.com lub aplikację mobilną. Wystarczy użyć hasła: babyboom15

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: