Mama miała rację – video sponsorowane

Mama miała rację – video sponsorowane

Wideo Sponsorowane #MamaMiałaRację, w którym młode kobiety opowiadają swoje historie uświadomiło mi prawdziwość słów: Dorosłym stajesz się nie wtedy, gdy nie musisz już słuchać mamy, ale kiedy zdasz sobie sprawę, że ona miała rację.

Taaak… Która z nas, będąc małą, a potem już całkiem dużą dziewczynką, nie była poirytowana i nie złościła się, gdy mama dzieliła się z nią swoją kolejną życiową mądrością? Kiedy ja byłam w twoim wieku… Dorośniesz, to zrozumiesz… A przekonasz się, że miałam rację… Tego nie rób, a tamtego nie mów… Tak będzie lepiej, zobaczysz… 

reklama

Nie chciałyśmy tego słuchać, rzecz jasna. Buntowałyśmy się – chciałyśmy samodzielnie doświadczać i uczyć się na swoich błędach. Więc eksperymentowałyśmy, czasem szczęśliwie, a czasem – zupełnie nie bardzo. Testowałyśmy, a i nierzadko podejmowałyśmy decyzję impulsywnie – wprawdzie wbrew sobie, ale żeby mama sobie nie pomyślała, a co! A potem, wiele, wiele lat później… No cóż. Okazało się, że mama miała rację, a w jej słowach drzemała prawdziwa moc.

Jeśli nosisz w sobie historię…

Znasz to? No jasne, że tak! Z pewnością nosisz w sobie niejedną historię z maminą mądrością w roli głównej. Może przypominasz sobie jakąś inspirującą lub budującą radę, a może któraś zapadła ci głęboko w pamięć bądź zapisała się w sercu? Podziel się nią z innymi. Dołącz do NIVEA i kampanii #MamaMiałaRację.

Wejdź na stronę www.nivea.pl/pages/mamamialaracje. Podziel się najlepszą radą, jaką otrzymałaś od swojej mamy. Spraw jej niespodziankę!

Ten post jest sponsorowany przez NIVEA, ale zawarta treść jest autorstwa redakcji.

Ocena: 5 z 5. Ocen: 1

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: