mifold – sprytne siedzonko w roli fotelika samochodowego

Materiał partnera 
mifold – sprytne siedzonko w roli fotelika samochodowego

Twój mały podróżnik zawsze jeździ w foteliku samochodowym – dbasz o jego bezpieczeństwo, więc to oczywiste. Czasem jednak zdarza się, że nie masz fotelika, a musisz przewieźć dziecko. I co wtedy? W takich sytuacjach warto mieć pod ręką bezpieczne, poręczne i śliczne siedzonko kompaktowe. Poznajcie je – to mifold.

mifold - siedzonko dla dzieci

Nie jest ani fotelikiem, ani podstawką – to siedzonko, które świetnie się sprawdza w sytuacjach kryzysowych: jeśli trudno jest zabrać regularny fotelik (przejazdy taxi, podróże z dziadkami, wyjazdy wakacyjne) czy podczas podróży z trójką dzieci na tylnym siedzeniu. Dodatkowo zapewni bezpieczeństwo dziecku, któremu ze względu na wielkość trudno jest dopasować idealny fotelik kubełkowy.

 

Jak wygląda i jak działa mifold?

mifold to najbardziej kompaktowe i podręczne siedzonko dla starszych dzieci dostępne na rynku. Zasada jego działania jest prosta. Zwykły fotelik podnosi dziecko do pozycji, w której siedziałby dorosły, zaś mifold – dokładnie odwrotnie. Zamiast podnosić dziecko, opuszcza dla niego pas bezpieczeństwa.

Boczne uchwyty opierają pas biodrowy na kościach biodrowych, z dala od delikatnych okolic jamy brzusznej, a dodatkowy pas z klamrą obniża pas naramienny i stabilnie utrzymuje go na ramieniu, daleko od twarzy i szyi dziecka.

mifold ma trzy ustawienia szerokości: S, M i L oraz pełen zakres regulacji wysokości, dlatego zapewnia bezpieczeństwo dzieciom różnego wzrostu i wadze.

mifold to rozwiązanie zrodzone z potrzeby

mifold to rozwiązanie zrodzone z potrzeby. Siedzonko  zostało zaprojektowane przez ojca czwórki dzieci. Środki na jego produkcję zostały zebrane w serwisie crowdfunding’owym indigogo i ta kampania jest uznana za największy sukces w kategorii produktów dla dzieci i młodzieży w historii serwisu.

„Cześć! Jestem Jon i to ja stworzyłem kompaktowe siedzonko samochodowe mifold. Pomysł zrodził się z potrzeby. Kiedy czwórka moich dzieci była mała, mieszkaliśmy w Ameryce, gdzie bardzo często inni członkowie rodziny i znajomi rodzice transportowali maluchy ze szkoły.

Bezpieczeństwo zawsze było dla nas bardzo ważne i dokładaliśmy wszelkich starań, by dzieci zawsze jeździły w najlepszych fotelikach. Bardzo często było to skomplikowane, zwłaszcza w nieprzewidzianych okolicznościach.

Wtedy zapragnąłem stworzyć fotelik, który nie tylko zapewni dzieciom bezpieczeństwo, ale będzie również bardzo mały, niezwykle wytrzymały, podręczny i tak kompaktowy, by można było go mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu rozwiązaniu byłoby nam wygodniej na co dzień i w podróży, a nasze dzieci byłyby zawsze bezpieczne.

Udało się! mifold jest tak mały i tak wytrzymały. mifold jest najbardziej zaawansowanym, kompaktowym i podręcznym siedzonkiem samochodowym dla starszych dzieci na świecie”.

 

Bezpieczeństwo i materiały

Siedzonko zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest pokryte łatwą w praniu poduszeczką, która pozostaje chłodna nawet w gorące dni. W połączeniu z siedzeniem samochodowym jest niemal niewyczuwalne dla siedzącego na nim dziecka.

  • Podstawa - aluminium wykorzystywane przy produkcji samolotów (stop 6061)
  • Mocowania pasa - Delrin 100ST - bardzo trwały plastik wyprodukowany przez Dupont TM
  • Kolorowa obudowa - polipropylen

mifold ma homologację ECE R44.04 w Europie, ale ma też homologację w Stanach i Kanadzie, gdzie dużo trudniej je uzyskać. Zapewnia bezpieczeństwo dzieciom w wieku od 4 lat, ważącym od 15 kg wzwyż.

Siedzonko posiada atrakcyjny design i jest dostępne w wielu kolorach, dodatkowo bez problemu mieści się w dziecięcym plecaku, damskiej torebce czy schowku samochodowym - zawsze można je mieć przy sobie. mifold jest mały, ale bardzo odporny, wytrzymały i szalenie łatwy w obsłudze. Zapięcie siedzonka zajmuje mniej niż 30 sekund.

Więcej informacji o siedzonku mifold  znajdziesz na stronie www.mifold.com.pl.

A jeśli chcesz je wypróbować, weź udział w naszym teście siedzonka mifold

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: