Nie ma wakacji od pomagania!

Materiał partnera 
Nie ma wakacji od pomagania!

Lato to nie tylko czas odpoczynku i słodkiego lenistwa, ale także dobry moment na to, by zrobić coś dla innych. Jak mawia właścicielka marki Endo, Aneta Kołaszewska: Nie ma wakacji od pomagania!

Często wystarczy drobny gest, aby wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Świetną okazją do tego jest włączenie się do akcji charytatywnej Endo - Razem Możemy Więcej, wspierającej dzieci w walce z nowotworami. Wystarczy kupić produkty  z charytatywnej kolekcji. Całkowity zysk z ich sprzedaży trafia do małych podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń.

Ambasadorką akcji Razem Możemy Więcej jest znana i ceniona aktorka - Magdalena Różczka, współautorka hasła – Razem Możemy Więcej.

To nie jedyna artystka, zaangażowana w tę szlachetną inicjatywę. Podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń wspiera także Anna Dereszowska, Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Laura Łącz, Anna Dec, Kasia Bujakiewicz, Krzysztof Ibisz, Maja Bohosiewicz, Maciej Stuhr, Edyta Herbuś, Tomek Ciachoroski, Bowska, Karolina Pilarczyk.

Koszulki „Razem Możemy Więcej" od Endo można kupić w rozmiarach dla całej rodziny - dostępne są zarówno t-shirty dla dorosłych, jak i niemowlęce body. W kolekcji znalazły się również ekologiczne torby na zakupy. Obecnie wszystkie produkty można kupić w promocyjnych cenach, na stronie internetowej  https://endo.pl/.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: