Odśwież szafę na wiosnę z 5.10.15.

Odśwież szafę na wiosnę z 5.10.15.

materiał partnera (*)

Czy Wy też już marzycie o wiośnie? O powiewie świeżości, eksplozji kolorów, nowej energii? Czy też macie ochotę na porzucenie czapek, ciężkich okryć i ciężkich butów? Jeśli tak, już teraz możecie poczuć wiosnę w nowej kolekcji 5.10.15. To doskonała okazja, by się dobrze nastroić i… odświeżyć szafę.

Najnowsza kolekcja 5.10.15. to eksplozja nie tylko wiosny, ale także dziecięcej wyobraźni, radości i energii. Motywy graficzne i rysunki uosabiają swobodę i beztroskę charakterystyczne dla świata najmłodszych.

Całość kolekcji to najnowsze trendy i wygoda w jednym! Podczas jej tworzenia projektantom przyświecała idea stworzenia ubrań, które sprawdzą się zarówno w szkole, jak i podczas dni wolnych.

W najnowszej kolekcji 5.10.15. dziewczynki znajdą urocze motywy chmurek, tęczy i jednorożców nawiązujące grafiką do dziecięcych rysunków. Króluje w niej uliczny luz i wyraziste neonowe kolory. Dzięki nim nie pozostaną niezauważone. Na małe damy, które nie chcą się bardzo wyróżniać, czekają nieprzesłodzone pastele, które dopełniają kolekcję.

Wiosenna kolekcja dla chłopców przepełniona jest motywami zainspirowanymi galaktyką oraz wizerunkami uroczych potworków. Jej cechy charakterystyczne to elementy 3D z zaskakującym wykończeniem pobudzającym wyobraźnię, kreatywność oraz mocne kolory (m.in. czerwień i limonka). To wszystko sprawi, że każda codzienna stylizacja nabierze wigoru i pozytywnej energii.

W każdej kategorii wiekowej można znaleźć także eleganckie linie z ubraniami o klasycznym kroju w nowoczesnym wydaniu, które przeznaczone są na wyjątkowe okazje. Dodadzą one szyku w trakcie wielkanocnych spotkań oraz podczas innych ważnych wydarzeń rodzinnych. W linii królują klasyczne kolory w postaci bieli, granatu i szarości.

Odwiedź 5.10.15. i poczuj wiosnę. Baw się modą!

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina