Poznaj fotelik samochodowy Nado O3 - bezpieczeństwo to podstawa

Materiał partnera 
Poznaj fotelik samochodowy Nado O3 - bezpieczeństwo to podstawa

Według danych statystycznych w 2016 roku w Polsce miały miejsce 2 973 wypadki drogowe z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. W zdarzeniach tych 72 dzieci poniosło śmierć, a 3 260 doznało obrażeń. To przerażające statystyki, które działają na wyobraźnię i dają do myślenia.

Wybierając się w podróż nie jesteśmy w stanie przewidzieć wypadku czy kolizji, ale możemy chronić nasze dzieci. Planując jazdę samochodem należy zadbać o to, by mali podróznicy posiadali odpowiednio dobrane foteliki samochodowe. Bezpieczny fotelik to kluczowy element bezpiecznej podróży.

Odpowiednio dobrany, bezpieczny i komfortowy fotelik samochodowy skutecznie chroni najmłodszych przed przykrymi skutkami wypadków samochodowych.

Fotelik, jaki kupujemy z myślą o malym pasażerze nie może być przypadkowy. Warto się nad tą kwestią pochylić i zakupić taki, który jest odpowiedni dla dzieci, cieszy sie uznaniem ekspertów i zaufaniem rodziców.

Decydując się na zakup fotelika samochodowego powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników, jednocześnie pamiętając, że liczy się nie tylko wygląd i komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o dzieci, zdecydowanie warto sięgać po akcesoria i sprzęt najwyższej jakości, do produkcji których użyto nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań i świetnych materiałów. Taki właśnie jest fotelik O3 marki Nado 

Poznaj fotelik Nado O3

Fotelik Nado O3 przeznaczony jest dla dzieci od 40 cm do 105 cm (0 -4 lata). Jego waga to 13,4 kg. Czym się wyróżnia?

Podróż przodem i tyłem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy O3, dzięki dostosowaniu do norm bezpieczeństwa I-size ECE R129 pozwala dziecku na bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy aż do: wagi 18,5 kg, wieku 4 lata lub wzrostu do 105 cm. Opcjonalna jazda przodem do kierunku podróży od 75 cm.

Bezpieczna jazda tyłem do kierunku podróży do co najmniej 15 miesięcy.

Kontrola poprawności użytkowania

Fotelik posiada ekran LCD ze wskaźnikiem poprawnej instalacji oraz ostrzegawczy sygnał dźwiękowy informujący o nieprawidłowej instalacji fotelika systemem Isofix.

Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że pozycja fotelika, system Isofix oraz noga wspomagająca są odpowiednio i bezpiecznie zainstalowana w samochodzie.

Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczeństwo i wygodę dziecka wspiera side protection system - dodatkowe zabezpieczenie z boków fotelika, a także regulowany zagłówek, dodatkowa poduszka po głowę i na siedzisko dla najmłodszych. Nie bez znaczenia jest obecność 5-punktowej uprzęży pasów bezpieczeństwa, z miękkimi ochraniaczami, które są pokryte od strony ramion materiałem zapobiegającym spadaniu z ramienia dziecka.

Bezpieczeństwo i wygoda to podstawa!

Komfort obsługi

Pomocna jest unikalna funkcja obrotu o 360 stopni, która umożliwia obrócenie fotelika w kierunku drzwi samochodu, co z kolei pozwala na wygodne wkładanie oraz wyjmowanie dziecka. Jedną ręką ustawisz fotelik przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, bez konieczności jego demontażu. Fotelik posiada zintegrowaną bazę isofix z podpórką.

Twój komfort użytkowania jest przecież nie mniej ważny.

COLETTO. S.C. ma przyjemność być wyłącznym dystrybutorem marki NADO na rynek wschodnioeuropejski. Odwiedź nas i zapoznaj się bliżej z ofertą.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: