Poznaj nowość Mutsy – wózek Nio

Materiał partnera 
Poznaj nowość Mutsy – wózek Nio

Wózki Mutsy mają w sobie to coś, dlatego lubią je i rodzice, i dzieci. Świetnie wyglądają, doskonale się prowadzą – tak w mieście, jak i poza nim, są niezawodne oraz intuicyjnie proste w obsłudze. Poznaj wózek Nio, najnowszy projekt Mutsy.

Mutsy Nio to idealny kompan podczas spacerów z maluszkiem. Są one łatwe i przyjemne dzięki jego lekkiej ramie, kołom z dodatkowym bieżnikiem, miękkiemu zawieszeniu i solidnej konstrukcji.

Komfort malucha

O komfort malucha zadba konstrukcja Nio – w pełni regulowane, i to do wielu różnych pozycji, oparcie i podnóżek oraz siedzisko, które może być ustawione na stelażu tyłem lub przodem do rodziców.

Dodatkowo spacerówka rozkłada się do spania, a pozycja jest najbardziej płaska z dotychczas produkowanych modeli. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom Nio zawsze wpisze się w potrzeby dziecka - ukołysze je do snu, ale i pozwoli na swobodne podziwianie okoliczności przyrody.

To, że dziecko może siedzieć w najbardziej ergonomicznej pozycji jest szalenie istotne zarówno dla jego samopoczucia, jak i zdrowia - maluchy nie powinny przebywać w tej samej pozycji przez dłuższy czas.

Budka posiada dodatkowy daszek przeciwsłoneczny oraz okienko wentylacyjne, które w zależności od pogody, możemy zamknąć lub otworzyć.

Wygoda rodzica

Nio to także wygoda rodzica. Gondola jest umieszczona dość wysoko na stelażu, dzięki czemu mama czy tata nie obciążają kręgosłupa, zwłaszcza podnosząc dziecko z gondoli.

Regulacja oparcia siedziska jest umieszczona z tyłu, na tyle wysoko, aby być łatwą w obsłudze.

Po obu bokach rączki jest możliwość regulacji jej wysokości.

Wózek Nio jest przyjazny nie tylko w użytkowaniu, ale także w przenoszeniu czy przechowywaniu, co nie jest bez znaczenia. Można go bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką - w rezultacie powstaje kompaktowy i łatwy do transportowania pakiet. Chcesz, żeby wózek był jeszcze mniejszy? Żaden problem - jednym ruchem ręki można przecież zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je z powrotem).

Wszechstronność

Stelaż wózka jest kompatybilny z większością znanych marek fotelików samochodowych: Safe2go, Maxi-Cosi; Maxi-Cosi: Pebble Plus, Pebble, Cabriofix, Citi, Kiddy: Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo–luna i-size, Cybex: Aton, Aton 4, Aton Q, Besafe: iZi Go (X1), iZi Go Modular.

Do Nio można też dobrać wiele przydatnych akcesoriów, takich jak torba, śpiworek, parasol, osłona przeciwdeszczowa, pokrowiec czy moskitiera.

Nio zwraca na siebie uwagę, bo jest śliczny i stylowy. Zadbano w nim o każdy szczegół, a do wykończenia zastosowano szlachetne wykończenia w kolorze koniakowym.

Pomyślano także o tym, by każdy rodzic mógł wybrać wersję kolorystyczną najlepiej odpowiadającą swoim potrzebom i gustowi - tkanina Mutsy Nio jest dostępna w 8 kolorach: 4 w serii ADVENTURE i 4 w serii NORTH.

Odwiedź wózek Nio na stronie Mutsy.

Jeśli chcesz poznać Nio Mutsy bliżej, weź udział w Ogólopolskim teście produktów dla niemowląt i zgłoś się do testu.

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: