Ukąszenia owadów? Nas to nie swędzi!

Materiał partnera 
Ukąszenia owadów? Nas to nie swędzi!

Szczególnie latem trudno uniknąć problemów z owadami. Komary, meszki, pszczoły czy osy potrafią uprzykrzyć życie, a ugryzienia i użądlenia, pamiątki po niefortunnych spotkaniach z nimi, swędzą, pieką i rozdrażniają. To dlatego próbujemy wszystkiego. Testujemy domowe sposoby, sięgamy po maści i żele. Niestety większość z nich okazuje się mało skuteczna - dolegliwości nie ustępują. Najtrudniej mają osoby szczególnie wrażliwe – one wpadają w zaklęty krąg wzajemnie napędzającego się świądu i drapania. Na szczęście mamy niezawodny sposób i rewolucyjny patent na rozwiązanie problemu. Poznaj bite away®.

Poznaj Bite away®

bite away® to certyfikowany, opatentowany wyrób medyczny  wielkości ołówka, który łagodzi swędzenie, opuchliznę i zaczerwienienie wywołane ukąszeniami/użądleniami owadów, wykorzystując do tego miejscową hipertermię. Co to znaczy?

bite away® działa skoncentrowanym ciepłem o temperaturze 51 stopni Celsjusza, w określonym czasie. Oba parametry: odpowiednia temperatura i czas ekspozycji są sterowane przez mikroprocesor, dlatego jest to zabieg bezpieczny, który łagodzi dolegliwości, a nie uszkadza skóry.

Zastosowanie bite away® po ukąszeniach lub użądleniach owadów przynosi szybka ulgę w postaci redukcji bólu, świądu i obrzęku.

bite away® jest opatentowanym wyrobem medycznym stosowanym do objawowego leczenia: swędzenia, bólu i obrzęku, powstałych na skutek użądlenia lub ukąszenia przez owady, takie jak komary, osy, pszczoły, szerszenie czy gzy.

Dlaczego ciepło?

Zastosowanie ciepła o temparaturze 51 stopni Celsjusza może skutecznie wpływać na przebieg reakcji immunologicznych i zapalnych. Redukcja uwalniania histaminy i innych enzymów prozapalnych może ograniczyć stan zapalny i inaktywować toksyny owadów.

Jak stosować bite away®?

Jak stosować bite away®? To proste! Wystarczy umieścić głowicę ceramiczną w miejscu ukąszenia lub użądlenia. Po jednorazowym naciśnięciu jednego z dwóch przycisków (3 sek. dla dzieci i 6 sek. dla dorosłych), wydzieli się określona dawka ciepła o temperaturze 51 stopni Celsjusza.

Rewolucyjny sposób działania

Odpowiednio zaaplikowana dawka ciepła może łagodzić lub hamować objawy obrzęku i świądu spowodowane przez ukąszenia lub użądlenia owadów takich jak: meszki, muchy, komary, osy, pszczoły i szerszenie. Dobre rezultaty osiągnięto również w łagodzeniu objawów po oparzeniu pokrzywą czy meduzą.

Ponieważ efekt terapeutyczny ograniczony jest do miejsca leczenia, bite away® należy przykładać dokładnie tam, gdzie swędzi i piecze.

Inne zalety bite away®

Preparat jest nie tylko rewolucyjnie skuteczny, ale prosty w użyciu i bezpieczny w użytkowaniu. Ponieważ jest wolny od środków chemicznych, mogą go stosować ciężarne, alergicy i dzieci.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wygodzie użycia możesz nosić bite away® ze sobą zawsze i używać go w razie potrzeby. Dzieci w wieku powyżej 12 lat mogą używać urządzenia samodzielnie.

Im wcześniej zostanie użyte urządzenie, tym lepsze są wyniki terapii. Niemniej nawet opóźnienie w stosowaniu urządzenia przynosi uczucie ulgi.

Odwiedzajcie nas na facebook.com/biteaway oraz na https://ulgawukaszeniach.pl

a bite away® możecie kupić  na allegro tutaj: allegro.pl/bite-away-na-komary-ukaszenia-poparzenia-i7454891076.html


 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: