Uwolnij wyobraźnię z Endo, poczuj się jak projektant mody i wygraj!

Uwolnij wyobraźnię z Endo, poczuj się jak projektant mody i wygraj!

W swojej nowej kolekcji marka Endo zachęca dzieci do fantazjowania, wypuszczania wodzów wyobraźni i częstego przenoszenia się do świata marzeń. Tradycyjnie firma stawia też na kreatywne wyzwania. Ostatnim z nich jest konkurs „Uwolnij wyobraźnię z Endo”, w którym marka zachęca do zaprojektowania ilustracji oraz stworzenia hasła na koszulkę z wybranej przez siebie kolekcji tematycznej. Do wygrania aż 68 nagród!

Jesienno-zimowa kolekcja marki Endo to ponadczasowy styl oraz kreatywne hasła w języku polskim, które są już znakiem rozpoznawczym producenta ubrań dziecięcych. Jak co roku została ona stworzona przez cenionych projektantów i artystów-ilustratorów Endo, którzy bawią się konwencją, przedstawiając ważne tematy w lekki i nietuzinkowy sposób.

Wśród linii tematycznych nowej kolekcji można znaleźć m.in. te związane ze światem przyrody (Niedźwiedzie tropy, Polarny świat, Luz w lesie, Kocie portrety, Sekrety zwierząt, Kwiat Paproci czy Dmuchawce, latawce), jak również ubrania z motywem przewodnim szkolnego życia (Zaczarowany dzień, Szkolny szkicownik czy Szkoła na luzie) oraz pasji i marzeń (Złote baletki, Ciągle nawijam, Kosmiczny jednorożec czy Wszystko gra).

W swoim najnowszym konkursie Endo zachęca do wcielenia się w postać projektanta mody, twórczego spojrzenia na nową kolekcję i wzbogacenia ją o własny projekt artystyczny. Ma on przedstawiać ilustrację oraz kreatywne hasło na koszulkę z wybranej przez siebie linii tematycznej. Wygrają najbardziej oryginalne pomysły.

– Nasz konkurs, podobnie jak cała nasza działalność, ma na celu zachęcenie dzieci do twórczego spędzania czasu, pobudzania wyobraźni oraz rozwijania swoich pasji – mówi Dominika Zielińska z firmy Endo.

Akcja potrwa do 17 listopada br. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem bloga Endo Fabrykawyobrazni.endo.pl.

Do wygrania są: vouchery na zakupy w sklepie Endo, zestawy od Hocków Blocków, zestawy Play-Doh, gry „Super Farmer” firmy Granna, kosmetyki Mixa oraz zestawy gadżetów z filmu Baranek Shaun Farmageddon. Na zwycięzców czeka w sumie aż 68 nagród!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: Fabrykawyobrazni.endo.pl.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: