Wygraną mamy w kieszeni! I zapraszamy na mundialowy konkurs!

Materiał partnera 
Wygraną mamy w kieszeni! I zapraszamy na mundialowy konkurs!

Co 4 lata wybrane stadiony pękają w szwach, a całe rodziny zasiadają przed telewizorami… Mowa oczywiście o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej! Już niebawem rozpocznie się zagorzała walka o puchar, a co za tym idzie – gorączkowe kibicowanie ulubionym drużynom!

W swoich domach wychowujemy małych lekarzy, strażaków, rajdowców i oczywiście piłkarzy. Futbol jest pasją nie jednego chłopca, a coraz częściej też dziewczynek. Bycie jak Robert Lewandowski staje się ich głównym życiowym marzeniem. Mundial natomiast to dla małych adeptów piłki nożnej największe święto, dlatego należy celebrować je z właściwą oprawą. Z tej okazji marka Endo przygotowała specjalną kolekcję ubrań.

Są reguły i zasady, moc emocji i zabawy

Ruch to żywioł dzieci, a sport jest idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie nadmiaru energii. Futbol, tak jak inne gry drużynowe, nie tylko bawi, ale też uczy. Przede wszystkim wspólnego działania i zasad fair play, których znajomość wykorzystuje się również poza boiskiem.

Co więcej, zachęca do główkowania – dokładnie przemyślana taktyka to gwarancja wielu goli! W piłkarskiej kolekcji Endo znajdziemy koszulki z rozrysowaną strategią rozgrywki, którą można wykorzystać podczas zabawy na boisku. Trzeba tylko pilnować, by napastnik z przeciwnej drużyny nie dojrzał na koszulce naszych planów!

Król boiska

Najważniejsza w życiu jest pasja! Niezwykle istotne jest, aby już od najmłodszych lat robić to, co sprawia największą radość. Zadanie rodzica to bycie najwierniejszym kibicem i wspieranie dziecka podczas wymagającej rywalizacji o tytuł króla boiska. Ubranka z grafikami demonstrującymi hobby pozytywnie podkręcą pasję i ducha walki małych sportowców. Koszulki z chwytliwymi hasłami „Król boiska” oraz spodenki „Wygraną mam w kieszeni” na pewno przypadną do gustu młodym piłkarzom i będą dla nich motywacją, dzięki której każdy piłkarski sezon będzie sezonem marzeń.

Nie ma czasu na nudę!

Oczywiście nie samym mundialem żyjemy - piłkarska kolekcja to nie tylko kult futbolu! Rodzice fanów rugby, siatkówki, tenisa czy koszykówki również znajdą coś dla swoich mistrzów. Endo znane jest z ubranek, które pełnią funkcję edukacyjną. Ciekawe, czy dzieci wiedzą jaką średnicę ma piłeczka do tenisa stołowego albo ile czasu siatkarze mogą trzymać w dłoniach piłkę podczas gry. A rodzice? – Bardzo łatwo można sprawdzić wiedzę całej rodziny pytając o ciekawostki widniejące na koszulkach!

Wygodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów dresy, koszulki i krótkie spodenki to sprawdzone zestawy do szkoły, na wycieczkę, podczas kibicowania przed telewizorem oraz w trakcie walki o mistrzostwo na osiedlowym boisku. Wszystkie propozycje stworzone z myślą o najmłodszych, można znaleźć na www.endo.pl.     

Konkurs!

Na fali mundialowych uniesień wymyślcie hasło, które będzie zagrzewało do boju drużynę, której kibicujecie. Przyślijcie je do nas - być może właśnie Wy wygracie fantastyczną nagrodę od Endo?

Polubice też profile Endo na Facebook i Instagramie.

Nagroda

Do wygrania 5 zestawów: koszulka + spodenki z kolekcji Historia piłki. Wejdź na stronę endo.pl/kolekcja/historia-pilki i wybierz swój zestaw.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12.06-18.06.2018r.

Ogłoszenie wyników: 26.06.2018r.

REGULAMIN

Wyniki konkursu

Podsumowując - cieszymy się, że istnieją rozgrywki, podczas których można wygrać w świetnym stylu. Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za czwartkowy mecz naszej drużyny!!!!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: