Zostań bohaterem i pomóż dzieciom wraz z TK Maxx i THE ODDER SIDE!

Materiał partnera 
Zostań bohaterem i pomóż dzieciom wraz z TK Maxx i THE ODDER SIDE!

Kochasz robić zakupy w TK Maxx? Czujesz ten dreszcz emocji, kiedy upolujesz jakąś wyjątkową okazję? A teraz pomyśl, że oprócz świetnych zakupów pomożesz dzieciom osiągnąć sukces w życiu.

TK Maxx połączył siły z polską marką THE ODDER SIDE. W efekcie współpracy powstała charytatywna kolekcja stylowych gumek do włosów oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód ze  sprzedaży produktów zostanie przekazany na rzecz dzieci z lokalnych społeczności.

Podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI to mali ludzie „z długą historią”. Szkoły wskazują najsłabszych uczniów, a my uczymy ich wygrywać.

Dla nich opracowaliśmy innowacyjną metodę: System Motywatorów Zmiany©. Dzięki niej sprawiamy, że są zmotywowane i przygotowane do dorosłego życia. Nie zmieniamy ich świata, nie usuwamy przeszkód z drogi, ale uczymy, jak sobie w tym świecie radzić.

Czy jesteś już zmotywowana do dołączenia do fantastycznej akcji ?

Zdobądź akcesoria z charytatywnej kolekcji zaprojektowanej dla TK Maxx przez markę THE ODDER SIDE. Jest ona inspirowana bohaterskością: bohaterami są zarówno dzieci, które przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają. A ty możesz właśnie dołączyć do tego grona!

Gadżety zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce i jasnych wiosenno-letnich kolorach. Cztery przypinki w kształcie pioruna, gwiazdki, serduszka i wstążki nawiązują do odznaczeń superbohaterów i doskonale sprawdzą się w roli dodatków do klasycznych elementów garderoby, takich jak dżinsowe kurtki czy torebki.

 

Seria gumek dostępnych w kolorze pudrowego różu, czarnym w białe gwiazdki oraz koralowym, który jest odcieniem nadchodzącego sezonu, to nawiązanie do stylu lat 90. Można za ich pomocą wyczarować najmodniejsze fryzury lub nosić je jak stylowe bransoletki.

 

Wszystkie produkty z kolekcji zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce. Dochód ze
sprzedaży limitowanej kolekcji gadżetów zostanie przekazany na rzecz dzieci w trudnej sytuacji
rodzinnej lub materialnej za pośrednictwem programu Akademia Przyszłości. Gumki do włosów (9,99 zł) i przypinki (4,99 zł/szt.), są dostępne tylko w TK Maxx.

 

Jak powiedziała Justyna Przygońska: „Bardzo się cieszymy ze współpracy z TK Maxx. Dzięki temu projektowi możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują i spełnić ich marzenia”. Brygida Handzelewicz-Wacławek dodaje: „Dzięki takim inicjatywom jak ta, każdy z nas może w prosty sposób wesprzeć dzieci w walce z ich problemami i przy okazji pokazać, że nie potrzebujemy peleryn oraz nadprzyrodzonych mocy, aby zostać bohaterami!”.

„W TK Maxx jesteśmy oddani pomocy potrzebującym dzieciom w całej Polsce. Niezwykle cieszymy się ze współpracy z The Odder Side, gdyż dzięki niej będziemy mogli zgromadzić jak najwięcej środków w celu wsparcia potrzebujących dzieci i zachęcać naszych klientów do wzięcia udziału w akcji” – mówi Jo Murphy, Head of Corporate Responsibility w TJX Europe.

Akademia Przyszłości

Dla Pawełka nauczenie się samodzielnego wiązania butów okazało się punktem zwrotnym, który udowodnił mu, że nie ma przed nim rzeczy niemożliwych. Krzyś sądził, że nikt go nie lubi, ale wystarczyło trochę uwagi, odwagi i mądrości, by uwierzył, że jest wielki. Aleks miał duże problemy z nauką, ale w ciągu dwóch tygodni udało mu się poprawić wszystkie oceny. Te historie nie byłyby możliwe bez pomocy klientów TK Maxx i współpracowników. Od 2014 mają oni możliwość wspierania Akademii Przyszłości. Dzięki wspólnym siłom pomoc uzyskało już 2200 dzieci z całej Polski.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: