Smyk poleca prezenty dla dzieci

Smyk poleca prezenty dla dzieci

Treść powstała we współpracy z partnerem (*)

Szukając prezentu dla dziecka koniecznie zajrzyj do sklepu SMYK, który już od 40 lat sprawia radość najmłodszym. Odwiedź go stacjonarnie lub online, a przeglądając ofertę zerknij na zabawki, które są strzałem w dziesiątkę.

Twojej szczególnej uwadze polecamy prezenty, które cieszą i nigdy się nie nudzą. Nie obrastają kurzem, bo można nieustannie do nich wracać - wokół nich wciąż się coś dzieje, kreują się coraz to nowe scenariusze. O czym mowa? O grach planszowych i klockach, a także zestawach kreatywnych i naukowych oraz zabawkach, które pobudzają wyobraźnię.

Nasze propozycje są atrakcyjne dla dziecka, ale i świetne z perspektywy rodzica - te prezenty nie tylko przecież bawią, ale i uczą – a to walor nie do przecenienia. No i mają jeszcze jedną zaletę - zachęcają, by do wspólnej zabawy zapraszać najbliższych. I to jest to!

Zobaczcie nasze propozycje:

Simba, Masza i Niedźwiedź, domek Niedźwiedzia

Każdy przedszkolak uwielbia serial "Masza i Niedźwiedź". W zestawie znajduje się figurka Niedźwiedzia i Maszy oraz przytulny, rozkładany domek, który zawiera wszystkie niezbędne do zabawy akcesoria. Zabawa nim rozwinie dziecięcą wyobraźnię i pozwoli na odgrywanie scen z serialu oraz wymyślanie nowych przygód ukochanych bohaterów.    

LEGO Juniors, Trening szybkości

Pobij nowy rekord prędkości z Zygzakiem McQueenem podczas treningu na Krowim Placu. Ustaw Szeryfa na pozycji i pomóż mu zmierzyć szybkość Zygzaka podczas szaleńczego przejazdu. Jest tak szybki, że obraca znak drogowy do Chłodnicy Górskiej i przebija się przez blokadę drogową. To rekord! Czy Zygzak McQueen potrafi pobić go jeszcze raz?

Eichhorn, Kolorowy drewniany pociąg

Kolorowa zabawka - pociąg z klockami zachęca do zabawy, ale i uczy. To trening spostrzegawczości, precyzji i myślenia. Maluch musi pogłówkować, jak można dopasować elementy, ale także ćwiczy kreatywność - istnieje przecież wiele  sposobów złożenia konstrukcji.

Egmont, Nogi Stonogi, gra edukacyjna

Zbieraj buty i licz nogi stonogi! Gra edukacyjna Nogi Stonogi to doskonałe połączenie dobrej zabawy z nauką oraz świetna forma spędzania czasu wolnego. Gra posiada 2 warianty rozgrywki: dla dzieci młodszych i starszych, dlatego pokochają ją wszystkie dzieciaki.  To gwarancja super zabawy i pomocnik w nauce liczenia, rozpoznawania kolorów i myślenia strategicznego.

Mattel, Scrabble Original

Klasyczna wersja najbardziej znanej towarzyskiej gry słownej - Scrabble! Układaj krzyżówkę, twórz słowa, myśl strategicznie. Każdy gracz próbuje ułożyć słowo, używając wylosowanych kafelków oraz tych znajdujących się na planszy. Każde słowo jest odpowiednio punktowane. Wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej.

Clementoni, Perfumy, zestaw naukowy

Prawdziwe laboratorium naukowe do tworzenia wspaniale pachnących kreacji. Zestaw zawiera esencje, składniki i podręcznik, który prowadzi "krok po kroku" i zachęca do odkrywania tajników perfum. Tworzenie ich to nie tylko zabawa, ale i proces, który stymuluje kreatywność dzieci.  

Bunchems, Kolorowe Rzepy, zestaw kreatywny

Ściskaj je, łącz i twórz, co tylko chcesz z rzepami Bunchems! Te małe kolorowe kulki wczepiając się w siebie, tworzą dla Ciebie. Możesz stworzyć swoje ulubione zwierzątka  albo wymyślić coś własnego! Z Bunchems jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Zamykany pojemnik dla łatwiejszego przechowywania

Dumel Discovery, Storidoo, zabawka interaktywna

Storidoo to bajecznie wyglądający i niezwykle sympatyczny stworek, który opowie dziecku bajkę przed snem, a także umożliwi stworzenie własnych, autorskich opowiadań. Maluch może stworzyć historię o nieustraszonym rycerzu, słodkiej wróżce, niezdarnym potworze czy małym czarodzieju i tylko od niego zależy, jak potoczą się losy głównych bohaterów!

Więcej inspiracji znajdziecie w dziale porad SMYK.COM

Życzymy miłych zakupów i wesołych świąt!

 

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale rodzina

Kalendarz adwentowy

Świąteczne przepisy