reklama
Ubrania ciążowe – Made in Poland sold Globally!
materiał partnera (*)

Ubrania ciążowe – Made in Poland sold Globally!

Marka My Tummy do niedawna była kojarzona głównie z najszerszym na rynku wyborem śmiesznych koszulek ciążowych z nadrukami.

To nie są jednak zwykłe t-shirty, ale najwyższej jakości koszulki wykonanie z dzianiny robionej na zamówienie, miękkiej i delikatnej, posiadającej certyfikat Öko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest wolna od niebezpiecznych substancji i nie alergizuje. Kolorowe nadruki wykonane są przy użyciu ekologicznych farb wodnych i są elastyczne jak materiał, na którym są wykonane. Koszulki cieszą się wielką popularnością i są często wybierane na prezent dla przyszłej mamy przez znajomych lub szczęśliwego tatę. To również świetny pomysł na to, by zakomunikować światu, że jest się w ciąży!

Zima za pasem, dni są coraz krótsze, niewiele w nich słońca. Nie oznacza to jednak, że kobiety, a zwłaszcza przyszłe mamy, mają zniknąć w szarości. Marka My Tummy ma w swojej ofercie szeroką gamę modnych kolorowych ubrań ciążowych. Każda kobieta znajdzie tu dla siebie wymarzoną sukienkę ciążową. Wiele z nich nadaje się na okres ciąży, ale i posiada praktyczne rozwiązania do karmienia piersią. W takiej sukience do karmienia będziesz mogła komfortowo i dyskretnie karmić maluszka piersią w każdym miejscu.

Odzież ciążowa, która ma służyć przyszłej mamie podczas całej ciąży, powinna być uszyta z elastycznego materiału, który dopasowuje się do zmieniającego się ciała; często będzie to mieszanka z naturalnych materiałów, takich jak bawełna czy wiskoza z elastanem. Najczęściej sukienki podkreślają biust i brzuszek ciążowy, co schlebia większości kobiet.

Jeśli nie lubicie sukienek, poszukajcie spodni ciążowych lub spódnicy ciążowej, koniecznie z wszytym pasem na brzuch. Dzięki temu ubranie będzie wygodne także wtedy, gdy brzuszek zacznie się zaokrąglać, a w chłodne dni taki pas dodatkowo ociepli brzuch i plecy.

My Tummy proponuje kobietom w ciąży modną i wygodną odzież najwyższej jakości. Kolekcję tworzą polscy projektanci, a całość produkcji odbywa się w łódzkich szwalniach, co umożliwia kontrolę jakości na każdym etapie powstawania ubrań.

Zajrzyjcie na stronę www.mytummy.pl, gdzie można się zapoznać z całą kolekcją My Tummy sprzedawaną w sklepach stacjonarnych i online w Polsce i na świecie.

reklama