reklama
Sekret Świętego Mikołaja
materiał partnera (*)

Sekret Świętego Mikołaja

Coraz bliżej święta! Już niedługo dom będzie pachnieć piernikiem, zamigocze kolorowymi lampkami, za oknem zacznie trzaskać mróz, a w uszach zabrzmią znane nam melodie kolęd. Zaczniemy smażyć karpia,  a  najmłodsi domownicy zaczną pisać listy do Mikołaja. 

Z wypiekami na twarzy na kartkę papieru przeleją swoje najskrytsze marzenia. Pytanie tylko czy Mikołaj znajdzie czas i sposobność żeby każdemu odpisać? Czy jest to w ogóle możliwe?

Okazuje się, że tak!

Poznasz sekret Mikołaja, który dzięki najnowszej technice jest w stanie dotrzeć do Twojej pociechy w sposób, o którym nam dorosłym się nawet nie śniło!  Mikołaj napisze list bezpośrednio do Twojego dziecka, co więcej, nakręci film specjalnie dla niego. Jak to możliwe?

Okazuje się, że w naszym kraju są elfy które mu w tym pomogą. Wchodząc na stronę: www.listymikolaja.pl zamówisz osobisty  list od Świętego Mikołaja lub w pełni spersonalizowany  film od Mikołaja.

Czy zdecydujemy się na tradycyjną papierową wiadomość czy film, jedno jest pewne: Mikołaj zwróci się bezpośrednio do Twojego dziecka po imieniu, opowie co u niego słychać i udzieli kilku zaleceń pomagając rodzicom w jakże ciężkim zadaniu jakim jest wychowanie swoich pociech. Wprowadzi do naszych świąt jeszcze więcej magii, która teraz jest na wyciągnięcie ręki. 

W kilku prostych krokach stworzysz własny film, w którym znajdą się zdjęcia Twojej pociechy, imię, wiek, a nawet zdjęcie prezentu, o którym marzy.

Mikołaj pokaże dziecku jak wraz z elfami przygotowuje się do świąt, sprawdzi czy było grzeczne i wypowie specjalne zalecenie skierowane bezpośrednio do niego. Wiadomość otrzymasz bezpośrednio na maila. Pozostanie Ci tylko usiąść wygodnie na kanapie i z całą rodziną  przenieść się do magicznego świata.  Łzy wzruszenia na twarzy nie tylko tych najmłodszych gwarantowane.

 

 

List od Świętego Mikołaja?

List od Mikołaja który bazuje na bardziej tradycyjnej formie przekazu również zaskoczy Twoje dziecko i pomoże rozpalić w jego sercu wiarę w Świętego Mikołaja.

Mikołaj opowie  kilka zabawnych  historii ze swojego życia codziennego na dalekiej Północy. Nie zapomni również powiedzieć dziecku  co ma robić aby zasłużyć na prezent.

Treść każdego listu możesz dowolnie edytować lub dopisać coś od siebie, tak aby jeszcze bardziej go uwiarygodnić.

Cała przesyłka  oprawiona zostanie  w piękną, błyszczącą kopertę gdzie znajdzie się również dyplom potwierdzający obecność na liście grzecznych dzieci.

To nie wszystko.

Znajdzie się tam również pocztówka od elfa, który zapewni Twoją pociechę, że prace nad jego prezentem mają się dobrze oraz naklejka na drzwi, która powiadomi Mikołaja, że właśnie tutaj mieszka grzeczne  dziecko.

W te święta podaruj swoim najbliższym jeszcze więcej radości i podtrzymaj wiarę w Świętego Mikołaja. Jeszcze nigdy  nie było to tak proste.

Wszystko znajdziesz na stronie: www.listymikolaja.pl
…. resztą zajmie się sam święty Mikołaj i jego elfy:)

Uwaga: specjalny kod rabatowy dla użytkowników portalu babyboom.pl. Uprawnia każdą osobę, która z niego skorzysta do zakupu ze strony www.listymikolaja.pl dowolnego listu z rabatem 10% i będzie on ważny do końca listopada włącznie.
kod: BABYBOOM10

 

 

reklama