Ciekawy prezent? Crazy Science - zestaw dla szalonych naukowców

Mikołajki i Gwiazdka zbliżają się wielkimi krokami. Macie już pomysł na prezenty? My tak! Poznajcie Crazy Science, zakręcone eksperymenty dla dzieci. To idealne zestawy i propozycje prezentowe dla małych i dużych odkrywców, wielbicieli wybuchających glutów i wulkanów, kolorowych baniek oraz podwodnych eksplozji.

Poznajcie Crazy Science

Crazy Science to seria gier Lisciani, która pozwala dzieciom poznawać świat w nauki w niekonwencjonalny i zabawny sposób. Przewodnikiem dzieci jest Cillo. To zabawna bakteria, która nie tylko prezentuje kolejnych naukowców i ich laboratoria, ale najważniejsze, że krok po kroku opisuje, jak w bezpieczny sposób prowadzić doświadczenia.

Dzięki zestawom każde mieszkanie może stać się arcyciekawym i arcyzabawnym laboratorium, a dziecko – odkrywcą i młodym naukowcem. Zestawy laboratoriów Crazy Science są dedykowane dzieciom w wieku 8+, ale pod okiem opiekunów poradzą z nim sobie i młodsze dzieci.

To wspaniała zabawa oraz nauka dla wszystkich - dużych i małych. Mieliśmy niesamowitą frajdę z zabawy oraz wiele nowego się nauczyliśmy. Testowany przez nas zestaw Laboratorium Szalonego Naukowca pozwala dzieciom na samodzielne przeprowadzenie wszystkich eksperymentów. Dziewczynki były bardzo zaciekawione i każdy kolejny eksperyment sprawiał im coraz większą radość.

Mieliśmy drobne problemy z szybkim znalezieniem odpowiedniej substancji, ponieważ opisy na torebkach różnią się z opisami w instrukcji, ale po dłuższej analizie udało się dopasować odpowiednie składniki. Dziewczynki chwaliły się laboratorium kolegom i koleżankom w zerówce i opowiadały o wybuchu wulkanu, ruchomych piaskach oraz o strasznym szkielecie, którego musiały same złożyć.  Polecamy bardzo, bo to wspaniała zabawa angażująca całą rodzinę. Anna, mama Julii i Leny 6 lat

Crazy Science pozwala dziecku uczyć się i bawić

W przypadku Crazy Science oczekujcie wybuchów wulkanów i kolorowych baniek. Stworzycie zombie albo będziecie łapać sprytne potworki. Przed całą rodziną mnóstwo nowych doświadczeń i zabawy. Zabawa w krainie Crazy Science pozwala dziecku uczyć się i bawić. Czy to nie jest najlepsze połączenie?

Testowane przez nas Laboratorium doktora Szlama jest fantastyczne. Zawiera dużo akcesoriów. W zestawie jest wszystko, co potrzebne do stworzenia glutów i to w naprawdę dużej ilości. Instrukcja jest łatwa, czytelna i przejrzysta, dziecko w wieku lat 10 z łatwością rozumie polecenia i kroki tworzenia "glutów".

Córka była zachwycona zestawem. Bawiła się świetnie. Zabawka rozwija. Z zestawu korzystała córka oraz starsi opiekunowie - wszyscy zgodnie stwierdzili, że przy zabawie naprawdę fajnie można spędzić czas. Będę polecać zestaw jako prezent na zbliżające się święta dla starszych dzieci. Katarzyna, mama Dominiki lat 10

Każdy może znaleźć zestaw dla siebie

Na serię Crazy Science składa się kilka zestawów, takich jak Laboratorium Szalonego Naukowca, Laboratorium wybuchowych eksperymentów, Laboratorium doktora Zombie, Laboratorium doktora Szlama, Laboratorium magnetycznych Kreatur czy Laboratorium przerażających Duchów. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Laboratorium Szalonego Naukowca to 7 fascynujących eksperymentów - poznasz z bliska wybuchy wulkanów, zrobisz kolorowe kreatywne glutki (slime) i kryształy. Stworzysz sztuczny śnieg, wyprodukujesz eksplozję i będziesz mógł złożyć szkielet.

Laboratorium szalonego naukowca jest fantastyczne bardzo podobał się mi i mojej córce. Dzięki niemu dziecko uczy się przez zabawę akcji i reakcji. Skupia się, rozwija się jego ciekawość świata. Było tylko słychać ach i och. I te wielkie oczy! Zestaw sprawia dużo radości i wywołuje uśmiech. A co najważniejsze, rozwija kreatywność i myślenie.

Sztuczny śnieg, kryształy, gluty - wszystko było bezpieczne, nie powodowało uczulenia w kontakcie z skórą. Eksperymenty są ciekawe, z wielką ochotą i ciekawością je wykonywałyśmy. Największą frajdę sprawił nam wybuch wulkanu. Bardzo podobało mi się, że materiałów wystarcza na więcej niż 1 eksperyment (zrobiłyśmy np. 3 wybuchy wulkanów). Zestaw jest ciekawy - sprawia, że czuje się niedosyt. Z chęcią zakupimy inne zestawy. Iwona, mama Natalii lat 6 lat

Crazy Science - kreatywnie i bezpiecznie

Laboratorium wybuchowych eksperymentów pozwala stworzyć eksplodujące kolorowe gluty i bańki, dzikie wybuchające węże, płonący olej, podwodne eksplozje oraz wulkan podczas erupcji. Do zestawu dołączono bogato ilustrowany podręcznik, który pokrótce opisuje prawidłowe wykonanie każdego z eksperymentów. Zestaw jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Crazy Science Laboratorium Wybuchowych Eksperymentów to pudełko pełne niespodzianek. Zawiera różnorodne przyrządy, które pozwalają na stworzenie czegoś niezwykłego. Zachwycające jest to, że dziecko samo jest w stanie przygotować wybuchające kolorowe gluty, dzikie wybuchające węże, kolorowe bańki wybuchające wieloma kolorami, płonący olej, podwodne eksplozje oraz wulkan podczas erupcji, co jest dla każdego niesamowite!

Crazy Science zapewnia ogromną rozrywkę oraz salwy śmiechu, towarzyszący wynikowi "ciężkiej" pracy naukowca. Wszystko jest odpowiednio opisane w instrukcji, dzięki temu wiadomo, w jaki sposób i przy pomocy czego wykonać doświadczenie. Crazy Science to bezpieczna, szalona zabawa dla młodych naukowców. Laboratorium Wybuchowych Eksperymentów to zabawa na 5 z plusem! Magdalena, mama Oskara lat 11

A może duchy i kreatury? Które laboratorium wybierzesz?

Laboratorium doktora Zombie pozwoli ci przejść przerażającą przemianę. Sprawdzisz, jak możesz stać się zombie używając dołączonych do zestawu akcesoriów. To będzie niezwykła, ale szczęśliwie odwracalna transformacja. Z kolei Laboratorium doktora Szlama to miejsce, gdzie naprawdę potrzeba mieć refleks. Twoim zadaniem będzie złapanie aż 100 potworków, które uciekły z pracowni. Wśród nich znajdą się rozmaite gatunki: emotikony, zastygające i wybuchające, relaksujące i wiele innych, które trzeba koniecznie złowić.

Fabryka szlamu to strzał w 10 dla każdego kilkulatka. Gdy dałam córce tą zabawkę, bawiła się nią trzy godziny. Było troszkę sprzątania, ale warto było, bo uśmiech Mai nie schodził z ust.  Warto kupić zestaw na prezent dla przedszkolaka. Anna, mama Mai 7 lat

Wielbiciele eksperymentów, dreszczyku emocji i grozy z pewnością zainteresuje Laboratorium przerażających Duchów. Nic dziwnego - tu dzieją się rzeczy niecodzienne! Wyczarujesz fluorescencyjne stwory, które o zmroku będą świecić i przerażać. To jednak nie wszystko. Masz do wykonania również inne eksperymenty. A Laboratorium magnetycznych Kreatur? To z kolei miejsce, w którym stworzysz samodzielnie własne potwory. Wykreowanym przez ciebie Kreaturom możesz nadać życie. Jak? Przekonaj się sam.

Laboratorium magnetycznych kreatur to pomysłowy zestaw pozwalający na eksperymentowanie z siłami magnetyzmu. Syn z wielkim entuzjazmem rozpoczął zabawę. Bardzo spodobały się mu stroszące się pod wpływem magnesu opiłki żelaza. Małe niezrozumienie instrukcji spowodowało "przyklejenie" się żelaza do magnesu, ale poradziliśmy sobie z tym. Efektownym eksperymentem było oddzielanie pieprzu (można też wykorzystać inny sypkie substancje, na przykład cukier). Dodając kleju i aktywatora do żelaza oraz barwnika stworzyliśmy pierwszego slime. Magdalena, mama Franciszka lat 10

Jeśli myślisz o prezencie dla dziecka, który bawi i uczy, sięgnij po zestawy Crazy Science. Sądząc po liczbie zgłoszeń osób, które chciały, żeby ich dzieci mogły wypróbowaćzestawy, to może być naprawde dobry pomysł. Gdzie kupić? Sprawdź tutaj

 

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: