Co polecają rodzice na Święta, czyli zabawka roku 2018

Co polecają rodzice na Święta, czyli zabawka roku 2018

Im bliżej świąt, tym bardziej zachodzimy w głowę, co kupić dziecku pod choinkę. Najlepszym pomysłem z pewnością jest zabawka. Ważne jednak, by nie była przypadkowa. Na szczęście wokół można znaleźć wiele podpowiedzi i inspiracji, a z pomocą przychodzą także inni. Zobacz, co na święta polecają rodzice, jakie zabawki zdobywają uznanie specjalistów i dzieci. Krótko mówiąc zerknij w wyniki akcji Zabawka roku 2018.

Konkurs Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najważniejszy plebiscyt ekspercki w Polsce. Jurorzy wybierają w nim najbardziej pomysłowe zabawki i przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci. Docenione przedmioty rozwijają dzieci, spełniają najwyższe standardy jakości i cechują się wyjątkową estetyką wykonania. Nagrodzone zabawki otrzymują znak jakości Zabawki Roku. W tym roku impreza odbyła się po raz dziesiąty.

W jubileuszowej edycji grono jurorów powiększyło się o Otylię Jędrzejczak, Agnieszkę Hyży i Annę Korcz, a także Tomasza Karolaka i Rafała Mroczka. Na imprezie pojawiły się także inne gwiazdy, najważniejsi dziennikarze w branży dziecięcej oraz eksperci: fizjoterapeuci, psycholodzy, terapeuci sensoryczni.

Zobaczcie do kogo powędrował tytuł Zabawki Roku, a jakie produkty otrzymały Nagrodę Rodziców oraz znak Zabawki Dzieci. Dajcie się zainspirować na święta.

Konkurs jest organizowany przez Serwis Zabawkowicz.pl we współpracy z Hotelem Brant. Więcej informacji o wydarzeniu na www.ZabawkaRoku.pl i www.NagrodaRodzicow.pl

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: