Zabawki dla maluszków i starszaków, które polecają rodzice

Zabawki dla maluszków i starszaków, które polecają rodzice

Do roli świętego Mikołaja podchodzisz na poważnie, dlatego z pewnością zastanawiasz się, jaki prezent ucieszy dziecko najbardziej. Możliwości jest wiele, ale słuszna odpowiedź - waściwie jedna. To zabawka - dostosowana do wieku i zainteresowań. Taka, która intryguje i zachęca do zabawy.

Skąd jednak wiedzieć, co spodoba się dziecku? Warto się zastanowić i wybrać coś samodzielnie, ulec reklamie lub zdać się na sugestie sklepów. Można też wesprzeć się pomocnym ramieniem innych rodziców i skorzystać z ich doświadczeń, opinii i podpowiedzi. Jest ku temu wiele sposobności. Jedną z nich są nasze babyboomowe testy zabawek.

Jakie zabawki dla maluszków i starszaków polecają rodzice? Zobacz koniecznie.

Propozycje od Cotoons - Elektroniczna gąsieniczka, Żółwik zjeżdżalnia z piłeczkami oraz Elektroniczna rampa do gry w kulki to idealne pomysły na prezent dla maluchów.

Rodzice doceniają jakość ich wykonania, estetykę, ale także fakt, że stworzono je po to, by wspierać rozwój najmłodszych dzieci. Interaktywna zabawka wspomaga motorykę, jest doskonałym treningiem koncentracji, precyzji i cierpliwości. Dzieciaki to doceniają!

 

 

Chef. Fabryka czekolady, Pociąg z cyferkami od Lego czy Puzzle firmy Cotoons to zabawki dla nieco starszych dzieci, które lubią gimnastykę główek i małych rączek. Wszystkie inspirują, zachęcają do odkrywania nowych lądów i zdobywania kolejnych umiejętności.

Na co rodzice zwrócili szczególną uwagę? Że budzą zainteresowanie dziecka od pierwszych chwil. Nic dziwnego - zabawki są ładne, kolorowe, a i estetycznie wykonane. Gwarantują bezpieczną zabawę i możliwość długiego użytkowania.

Zestawy Mały Konstruktor Junior - Wyścigówka, Helikopter, Samolot marki Alexander to ponadczasowe zabawki do samodzielnego montażu, przeznaczone dla dzieci od 4. roku życia. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Dzieciaki to uwielbiają!

 

 

Przeplatanki dla dziewczynek i Magiczne Mozaiki marki Alexander to zabawki idealne dla dziewczynek, chociaż idziemy o zakład, że wielu chłopców marzy o nich nie mniej. To zajmujące zabawki kreatywne i edukacyjne, które ćwiczą nie tylko zręczność, ale także wyobraźnię.

Z kolei Chi Chi LOVE Happy, śliczny piesek, który reaguje na dotyk i wykonuje aż 12 różnych poleceń głosowych, uszczęśliwi każdego miłośnika czworonogów. Każde dziecko będzie zachwycone, mając takiego towarzysza zabaw.

 

 

 

 

Stajnia z kucykami od Lego, Masza i Niedźwiedź. Dwupoziomowy dom Niedźwiedzia oraz Strażak Sam. Jupiter 2 w 1 są idealnymi prezentami dla dzieci, które lubią wędrować po krainie fantazji i bawić się, kreując własne scenariusze.

Inspiracją do zabawy są ulubione zwierzaki, najbliższa sercu bajka czy podziw dla prawdziwych bohaterów. Ale fantastyczny temat to nie wszystko. Zabawki dają wiele możliwości zabawy, także małymi figurkami.  Zachwycone będą nie tylko dzieci. Doceniają je także rodzice - za pomysłowość, jakość, solidność i  estetykę wykonania, funkcjonalność oraz to, że zachęcają do trenowania wyobraźni dziecka.

 

 

Dla małych artystów, stawiających pierwsze kroki w świecie malarskich kreacji, polecaja się kredki - idealne dla małych rączek.

Każdego małego adepta sztuki uszczęśliwią kredki marki Carioca: Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, polecane od 1. roku życia, Pisaki Carioca Baby 12 kolorów, zalecane od 2. roku życia oraz Pisaki Carioca Misiaki 6 kolorów, które mogą używać dzieci od 1. roku życia. Aż chce się być dzieckiem!

 

Ocena: 4.56 z 5. Ocen: 39

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: