reklama

Zabawki Smily Play

Nasza ocena: 

Smily Play to wyjątkowe i kreatywne zabawki dla niemowląt i dzieci. Zabawki te niezwykle rozwijają wyobraźnię naszych najmłodszych oraz pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności. Są dostosowane zarówno do płci, jak i wieku dzieci.
Nasze babyboom'owe mamy wraz ze swoimi dziećmi miały okazję sprawdzić, jak w praktyce wygląda zabawa ze Smily Play. Do przetestowania były dwie zabawki - "Dogonię Cię biedroneczko" oraz "Samolot Śmiałek". Przeczytajcie co z tego wyszło :)

Recenzje testerów

Recenzja Karina o Zabawki Smily Play

Recenzja Karina o Zabawki Smily Play

Recenzja Karina o Zabawki Smily Play
Karina

Zabawka, która testowała moja dziewięciomiesięczna córka to „Dogonię Cię biedroneczko”. Jest to kolorowa biedroneczka, która po naciśnięciu na grzbiet przesuwa się do przodu.

Ta funkcja, która ma być według producenta, największą jej zaletą nie jest osiągalna dla dziecka.

To znaczy dziecku podoba się, że zabawka ucieka, ale już nacisnąć na biedroneczkę nie umie, musi to robić rodzić – więc zabawa jest wspólna. Zaś największym walorem zabawki, według mojej córki, są „odnóża” biedroneczki.

Najbardziej zaciekawiła ją kuleczka, która się kręci oraz przycisk do włączania melodyjki (to potrafi zrobić sama!). Kółeczka, na których porusza się owad, też są jego zaletą, gdyż córka nie raz „jeździła” biedroneczką wokół siebie.

Wady zauważone przeze mnie to: brak możliwości wyłączenia włączania melodyjki (przydatne przy sprzątaniu zabawek), możliwość włożenia przez dziecka paluszka w miejsce gdzie ugina się grzbiet biedroneczki. Jeśli chodzi o zalety to na pewno jej mobilność oraz kolorowe brzęczące, dające się gryźć i przesuwać odnóża.

Recenzja Patrycja o Zabawki Smily Play

Recenzja Patrycja o Zabawki Smily Play

Recenzja Patrycja o Zabawki Smily Play
Patrycja

Razem z moją córeczką miałyśmy przyjemność przetestować zabawkę Smily Play Samolot Śmiałek.

Po tygodniu zabawy mogą z całą pewnością stwierdzić, że jest to jedna z ulubionych zabawek mojej córki. Jej niebywałą zaletą jest mnogość różnych wariantów zabawy.

Samolot ma bowiem dwa tryby do wyboru, możemy wybrać opcję muzyczną lub słowną. Po przyciśnięciu jednego z trzech świecących przycisków samolot gra wesołe melodie lub uczy dziecko cyferek, literek i kształtów. Poza tym samolot pełni też funkcję sortera, dołączone są do niego cztery klocki w różnych kształtach.

Po włożeniu odpowiedniego klocka w otwór samolot wydaje dźwięk, co zachęca dziecko do dalszych prób. Samolot Śmiałek ma też zamocowany sznureczek dzięki czemu maluch może ciągnąć go za sobą, a  wtedy samolot zabawnie przewraca oczami i kręci śmigłem. Zabawka jest kolorowa, bardzo wytrzymała i zrobiona z wysokiej jakość.

Recenzja Kasia o Zabawki Smily Play

Recenzja Kasia o Zabawki Smily Play

Recenzja Kasia o Zabawki Smily Play
Kasia

Tydzień testowania zabawki ,,Dogonię Cię biedroneczko'' za nami. Moja córeczka bardzo polubiła biedroneczkę. Często się nią bawi.

Pierwsze moje wrażenia kiedy kurier dostarczył nam zabawkę to, że produkt jest bardzo ładny, kolorowy, wielkość odpowiednia do rączki małego dziecka.

Dzięki funkcji poruszania się po naciśnięciu skrzydełek stanowi stymulację do raczkowania i chodzenia. Przycisk funkcyjny uruchamia radosne melodie, nie jest ona zbyt głośna, nie ma obawy, że dziecko będzie się bało. Posiada również grzechotki, które rozwijają funkcje manualne. Zabawka posiada również przystępna cenę.

Świetnie nadaje się także na prezent. Jest wytrzymała, solidnie wykonana. Kilka razy wypadła córce z rączek i spadła na podłogę. Produkt nadaje się również dla starszego dziecka. Moja córka już chodzi i uważam,że również dla niej jest to odpowiednia zabawka. Polecam zabawkę z pełnym przekonaniem. Warta jest swojej ceny.

Recenzja Aneta o Zabawki Smily Play

Recenzja Aneta o Zabawki Smily Play

Recenzja Aneta o Zabawki Smily Play
Aneta

Radość na buzi mojego Oskarka to pierwsza reakcja po rozpakowaniu samolocika Śmiałka.


Jeszcze większa, gdy na uroczej zabawce ze ślicznym zielonym śmigiełkiem na przodzie na jej grzbiecie zaczęły mrugać przyciski, a samolot po użyciu przesuwanego na prawo i lewo przełącznika ślicznie zaczynał śpiewać albo fajnie mówić.


Troszkę zdziwiło się moje dziecko, ponieważ to pierwsza taka zabawka u nas co zaczepia kiedy się zostawia i nie bawi. W przypadku tego samolocika było to: "proszę zapiąć pasy" lub "polatajmy razem".


Zabawka o ładnej kolorystyce. Posiada fajne opływowe kształty wzorowane na prawdziwych samolotach.
 Poruszające się oczy zadziwiły nawet moje starsze dzieci 6 letniego syna Łukasza i 4 letnią córkę Natalię.


Super jest połączenie zabawki grającej z sorterem, ponieważ samolocik ten ma dołączone klocuszki w czterech podstawowych kształtach trójkąt, koło, serduszko i kwadrat.

Zabawka zapewnia dużo frajdy.
 Polecam ją dla rocznego już maluszka. Pokocha ją tak bardzo jak mój, że nie będzie chciał się z nią rozstawać.

Ma sympatyczne łagodne kolory. Wygodne otwieranie z tyłu ogonka pozwala dziecku na wyciąganie i wkładanie klocków. Maluch uczy się, jak dopasować klocek do kształtu otworu. 


Nie zamierzam opisywać szczegółów technicznych zabawki, ponieważ wystarczy, że każdy w internecie wpisze nazwę Samolot Śmiałek Smily Play i tam może poczytać o wymiarach, cenie i tak dalej.


Jedyny mankament to troszkę zbyt krótki sznureczek do ciągnięcia. Jak maluch siedzi to ciąganie wokół sprawia frajdę. Jednak jeśli chodzi o ciąganie za sobą musimy dowiązywać drugi przedłużający sznureczek.

Zabawka jest dosyć lekka. 
Jej gabaryty są dosyć spore. Tylna klapka sortera otwiera się zbyt łatwo. Brak ostrych elementów jest plusem dla tej zabawki. Cena również przyzwoita jak na radość jaką daje dziecku. Moje wszystkie ją pokochały.

U nas w domu po raz pierwszy mamy taką interaktywną zabawkę, co pozostawiona w bezruchu za pomocą głosu "zaprasza do zabawy". 
Z reguły przewaga zabawek u nas to drewniane, klocki i pluszowe.


Jak najbardziej w imieniu swoim i maluchów polecam tę zabawkę, gdyż niesamowicie ona odmienia życie pełne rutyny.

Recenzja Magda o Zabawki Smily Play

Recenzja Magda o Zabawki Smily Play

Recenzja Magda o Zabawki Smily Play
Magda

Od ubiegłego wtorku nasza Amelka stała się szczęśliwą testerką biedroneczki  Smile Play (,,Dogonię cię biedronko”).

Biedroneczka jest sympatyczna o średnich wymiarach, tak że idealnie nadaje się dla dzieci w wieku 6+ .

Biedronka posiada 6 różnych odnóg, na której znajdują się: przycisk z melodią, dwie grzechotki, dwie piłeczki jedna obrotowa druga grzechocząca oraz jedna nóżka z tzw. zębatką która wydaje dźwięk przy obracaniu.

Jeśli chodzi o melodyjki jakie gra biedroneczka, są one bardzo ciche. Na początku byłam przekonana, że to wina baterii jednak po ich wymianie głośność nie uległa zmianie.

Fajnie, bo po naciśnięciu skrzydełek biedroneczka ucieka.

Wracając do dnia gdy Niunia otrzymała biedronkę. Oczywiście radość, bo mama dała coś nowego:) Amelka od razu zaczęła obracanie biedronki w rączkach i podgryzanie jej z każdej strony, powoli zaczęła również zabawę obracaną piłeczką.

Jednak najbardziej do gustu przypadły jej grzechotki, które obraca na wszystkie sposoby :)

Jeśli chodzi o funkcję uciekania Niunia się uśmiecha za każdym razem gdy puszczę biedroneczkę po pokoju :)

Po 7 dniach zabawy z biedronką Amelka jest wstanie  zająć się dłuższą chwilę bawiąc się biedronką na macie edukacyjnej Dodatkowo udaje jej się włączyć melodyjki co sprawia jej zdziwienie i radość :)

Oceniam biedronkę na 4,5 w skali 5. Jedyny minus to zbyt cichy głos melodyjek. Ogólnie biedroneczka solidnie zbudowana z trwałych materiałów, gdyż zaliczyła już  nie jeden upadek a wciąż się trzyma i nawet nie ma śladu. Polecam:)

Recenzja Basia o Zabawki Smily Play

Recenzja Basia o Zabawki Smily Play

Recenzja Basia o Zabawki Smily Play
Basia

Na wstępie chciałam bardzo podziękować za danie Nam szansy na przetestowanie zabawki Smily Play.

Pierwsze wrażenie mojego Syna po wyciągnięciu zabawki z pudelka to uśmiech, po chwili kiedy samolocik zaczął wydawać odgłosy i melodie zabawka poszła w ruch i tak jest do dzisiaj. Pierwszą zabawką którą Przemuś bierze rano do zabawy to samolocik.

Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni ponieważ zabaweczka świetnie zachęca Bąka do zabawy tym że nawet jeżeli ją zostawi na chwilę to zaraz po nią wraca bo ona do tego zachęca mówiąc "polećmy gdzieś razem" :) Ma bardzo miły i spokojny a przede wszystkim nie za głośny dźwięk. Piosenki są przyjazne i zabawne.

Klocuszki które są w samolocie to strzał w dziesiątkę, Synek chętnie wysypuje je ze środka a później próbuje je włożyć  do samolotu.
Wykonanie bardzo solidne, wile razy zabawka "latała" po pokoju i nic się nie uszkodziło.

Moje podsumowanie zabawki od 1 do 10 to zdecydowane i mocne 10! Na pewno skusimy się na kolejne zabawki firmy Smily Play.

Recenzja Anna o Zabawki Smily Play

Recenzja Anna o Zabawki Smily Play

Recenzja Anna o Zabawki Smily Play
Anna

Na wstępie chciałabym serdecznie podziękować za możliwość testowania zabawki z serii Smily Play. Zachęciło mnie to do poznania innych produktów i wśród naszej kolekcji pojawiła się kolejna zabawka - Szeleszcząco Grający Ślimak z lusterkiem :)

Moje pierwsze wrażenie po otrzymaniu zabawki DOGONIĘ CIĘ BIEDRONECZKO było bardzo pozytywne.

Śliczna, bardzo kolorowa zabawka z dużą ilością dodatków, którymi dziecko jest dosłownie zachwycone. Moja 7 miesięczna córka już od pierwszego spojrzenia zakochała się w Biedroneczce. Trzęsie, odpalała muzyczkę, która za każdym razem, gdy tylko zagra wywołuje u Weroniki olbrzymi uśmiech. Wgryza się i bawiła ruchomymi elementami.

Gdy Wercia leży na brzuszku, a Biedronka jest obok po naciśnięciu jej grzbietu zabawka ucieka, a dziecko z całych sił stara się ją złapać. Od czasu zabawy z Biedronką dostrzegłam niesamowity postęp w poruszaniu się. Mała pełza i stara się raczkować.

Wiadomo, że po tygodniu nie jest to jeszcze idealne, ale jestem bardzo zadowolona z efektu BAW SIĘ I UCZ. Polecę BIERONECZKĘ każdemu rodzicowi! A i chętnie zapoznam się z innymi zabawkami Smily Play!

Galeria zdjęć z przeprowadzonego testu

reklama

Niezbędniki w dziale rodzina