Co kupić na prezent miłośnikowi figurek?

Materiał partnera 
Co kupić na prezent miłośnikowi figurek?

Świat kolekcjonerstwa jest naprawdę zróżnicowany i o wiele większy, niż może się nam wydawać. Jeszcze nie tak dawno temu popularne było gromadzenie znaczków, pocztówek czy monet. Obecnie częściej możemy spotkać się z kolekcjonowaniem minerałów oraz figurek. Wbrew pozorom obdarowanie osoby, która uzbierała już sporą kolekcję ulubionych postaci, nie jest trudne. Aby to udowodnić, przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji. Co ucieszy miłośnika figurek?

Jakie figurki wybrać?

W kolekcjonerstwie przede wszystkim chodzi o radość z możliwości zbierania figurek przypominających wyglądem nasze ulubione postaci. To nie tylko zabawa dla dzieci, ale także ciekawe hobby, którym interesują się dorosłe osoby. Zatem kolekcjonowanie może przynieść satysfakcję wszystkim ludziom, niezależnie od wieku. Kolejnym powodem, dla którego stało się ono popularne jest to, że praktycznie każdy jest w stanie znaleźć wśród figurek własnych bohaterów, których podziwia i chce mieć przy sobie. Im większy wybór postaci, tym lepiej dla ich miłośników.

Figurki Funko Pop  właśnie tym wyróżniają się na tle innych. Szeroka oferta marki to prawdziwy raj dla wszystkich geeków, nerdów czy innych wyznawców popkultury. Warto również zdecydować się na Funko Pop z uwagi na to, że wyróżniają się wysoką jakością wykonania figurek, a przy tym atrakcyjną ceną. Poza tym możemy mieć pewność, że nigdy nie zabraknie nam kolejnych pomysłów na prezent, ponieważ marka wypuszcza swoje produkty regularnie.

Spójny motyw

Przede wszystkim powinniśmy się dowiedzieć, jakie są ulubione filmy, komiksy, bajki czy gry naszego miłośnika figurek. W ten sposób będzie nam prościej zdecydować się na jeden motyw przewodni.

Marka Funko posiada wiele licencji na odtwarzanie postaci od największych korporacji na świecie. Możemy wybierać wśród bohaterów DC Comics, Harry'ego Pottera, Gry o Tron lub Disneya – do którego należy także Marvel czy Star Wars, ale również wśród mnóstwa innych postaci serialowych czy z anime. Skompletowanie takiej rodziny figurek z choć jednego uniwersum przyniesie miłośnikowi wiele satysfakcji i radości.

Wyjątkowe rodzaje

Funko Pop to niewielkie figurki o wysokości ok. 10 cm, z nieproporcjonalnie dużą głową oraz charakterystycznymi czarnymi oczami. I choć ich podstawowy wygląd raczej się nie zmienia, dostępne są różne kategorie, z czego każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego.

Możemy kupić figurki wyłącznie czarno-białe lub w neonowych barwach, a także te posiadające charakterystyczny zapach czy świecące w ciemności. Szeroki wybór wyróżniających się wariantów tradycyjnych bohaterów to świetny pomysł na obdarowanie miłośnika Funko Pop.

Kultowa scena

Jeśli wydaje nam się, że miłośnik figurek posiada już wszystkie możliwe z podstawowych kategorii, warto sięgnąć po mniej oczywiste rozwiązanie. Wyjątkowym prezentem okaże się zestaw, w którym poszczególne postaci odwzorowują kultową scenę z wybranego filmy czy bajki. Ten rodzaj figurek (Movie Moments) stworzy spójną całość z innymi bohaterami pochodzącymi z danego uniwersum, jednocześnie stanowiąc główny punkt kolekcji.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: