Poznaj czopki na zaparcia u dzieci - Eva/qu® Bambini

Materiał partnera 
Poznaj czopki na zaparcia u dzieci - Eva/qu® Bambini

Czopki Eva/qu® Bambini skutecznie rozwiązują u dzieci problem zaparć. Działają szybko, w bezpieczny sposób opróżniając dolny odcinek jelita grubego. I po problemie!

Czopki Eva/qu® Bambini  to jedyne na rynku musujące czopki na zaparcia u dzieci, które nie przeczyszczają chemicznie. Są naprawdę innowacyjne i bezpieczne: nie wchłaniają się, nie uzależniają i nie odwadniają.  Nie mają skutków ubocznych.

Jak działają czopki Eva/qu® Bambini?

Czopek po wprowadzeniu w wilgotne środowisko odbytu rozpuszcza w ciągu kilku minut, uwalniając przy tym wodę i mikropęcherzyki dwutlenku węgla. Tak powstały gaz wywiera nacisk, rozszerzając ścianki odbytnicy i powodując jej odruchowy skurcz.

Rozpuszczony czopek dodatkowo zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki efektowi musującemu i uwolnionym cząsteczkom gazu następuje ich oderwanie i przesuwanie, a następnie efektywne i fizjologiczne wypróżnienie. Mechanizm jest bezpieczny i nie oddziałuje na organizm dziecka.

Co zawiera czopek Eva/qu® Bambini?

Czopek Czopki Eva/qu® Bambini zawiera substancje naturalne i całkowicie nietoksyczne, nieprzyswajane przez organizm dziecka. Są to dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu, które są wykorzystywane m.in. przy produkcji żywności. Podłożem czopków jest polietylenoglikol - substancja nietoksyczna i nieprzyswajana przez organizm, używana do produkcji kosmetyków.

Użycie czopków Eva/qu® Bambini pomaga przywrócić regularny rytm wypróżnień, a ponieważ czopki działają szybko, pozwalają wręcz zaplanować moment wypróżnienia.

Kiedy stosować czopki Eva/qu® Bambini?

Czopki Eva/qu® Bambini warto stosować zawsze, kiedy występuje opóźnienie w regularnym rytmie wypróżniania, zarówno sporadyczne, jak i powtarzające się. Pomagają przy zaparciach w ostatnim odcinku jelita grubego, tzw. bance odbytnicy.

Co istotne nie ma przeciwwskazań do stosowania czopków Eva/qu® Bambini nawet przy hemoroidach, miejscowych zmianach chorobowych oraz podczas częstego i długotrwałego stosowania przez dzieci. Trzeba jednak pamiętać, by w takich wypadkach wprowadzać czopek po wcześniejszym natłuszczeniu go wazeliną lub oliwią z oliwek. Mogą je stosować dzieci od 13. miesiąca życia do 12. roku życia. Starszym dzieciom poleca się czopki Eva/qu®

Czopki Eva/qu® Bambini to prosty, skuteczny i bezpieczny sposób, by zaradzić problemowi i przywrócić dziecku dobre samopoczucie i uczucie lekkości. Niemniej warto także pamiętać o tym, by eliminować przyczyny zaparć (mądra dieta to podstawa!), a kiedy mimo wszystko te się pojawią, posiłkować się domowymi sposobami.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: