Przetestuj nowość od Canpol babies – kubek z rurką i odważnikiem

Przetestuj nowość od Canpol babies – kubek z rurką i odważnikiem

Należysz do mam, które uwielbiają nowości i szukają super rozwiązań dla swoich dzieci?  Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo? Lubisz dzielić się swoją opinią, aby ułatwić innym rodzicom wybór najlepszego produktu? Jeśli tak, to trafiłaś idealnie!

Partnerem tej akcji jest marka, która od ponad 30 lat dba o potrzeby dzieci i ich rodziców związane zarówno z bezpieczeństwem, zabawą, pielęgnacją  jak i karmieniem niemowląt i dzieci. Dzisiaj wraz z marką Canpol babies zapraszamy wybrane mamy na udział w przedpremierowym teście.

Przetestuj nowość Canpol babies!

Co możemy powiedzieć o bohaterze tego zamieszania? To funkcjonalny i miły dla oka, bezpieczny i szalenie użyteczny, a i niezwykle pomocny w opiece nad maluszkiem pierwszy kubek Twojego dziecka.

Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia, dlatego może być pierwszym kubkiem po butelce. To wyjątkowy produkt, który spełnia wymagania rodziców, ale i odpowiada na potrzeby najmłodszych użytkowników. Co ważne, kubeczek wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu  u 99% maluchów [na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Canpol Sp. z o.o. z udziałem neurologopedy na grupie 44 dzieci w wieku 6-36 miesięcy].

Kubeczek umożliwia picie pod każdym kątem, nawet gdy jest odwrócony do góry dnem. Dzięki specjalnej membranie w rurce i pokrywce, która zapobiega przeciekaniu, jest w 100% szczelny. Ponadto unikalna obciążona rurka umożliwia picie do ostatniej kropli. Kubek od Canpol babies jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Wyprofilowane uchwyty ułatwiają trzymanie go przez małe rączki, a miękka silikonowa rurka jest delikatna dla dziąseł dziecka.

Wielu rodziców zastanawia się, od jakiego wieku mogą zacząć uczyć dzieci korzystania z kubków. I chociaż zależy to od zdolności motorycznych i poziomu zainteresowania Twojego dziecka, to okres między 6 a 9 miesiącem życia jest idealny, żeby rozpocząć naukę picia z kubka.

Jeżeli jesteś gotowa do podzielenia się opinią na temat nowego produktu Canpol babies - wypełnij formularz.

 

Po otrzymaniu produktu otrzymasz od nas ankietę z pytaniami dotyczącymi kubka Canpol babies - między innymi: łatwości użytkowania, wykonania czy wzornictwa. Poprosimy cię również o przesłanie zdjęcia. Super, jeśli po dniu premiery pokażesz produkt na swoim Instagramie!

Co zrobić, by przetestować przedpremierowo nowość? Wystarczy, że napiszesz:

  • Dlaczego Ty masz przetestować nowość - pierwszy kubeczek Canpol babies?
  • W  jakim wieku jest twoje dziecko?

Czeka na Was 20 kubków dla Waszych maluchów w wieku od 6 miesięcy do 1,5 roku życia.

Na zgłoszenia czekamy w dniach:  od 21.04.2022 r. do 05.05.2022 r. 
Osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 09.05.2022 r.
Zanim się zgłosisz, przeczytaj REGULAMIN

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: