Bezpieczne kremy z filtrem dla dzieci i dorosłych

Kosmetyki z filtrem duńskiej marki Derma Sun zapewniają bezpieczną ochronę przeciwsłoneczną, są bezzapachowe, certyfikowane i hipoalergiczne.

Kosmetyki Derma Sun nie zawierają składników zapachowych, barwników, niebezpiecznych konserwantów. Produkty Derma Sun zawierają filtry mineralne (Derma Baby SPF 30) i bezpieczne, nieprzenikające filtry chemiczne: Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate i Diethylhexyl Butamido Triazone - certyfikowane przez międzynarodowe organizacje: Allergy Certified, Astma-Allergy Denmark, Nordic Swan Ecolabel, a Derma Eco Baby także przez Ecocert.

Wszystkie kremy przeciwsłoneczne Derma są odporne na wodę i chronią przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Balsam do opalania Derma Eco Baby SPF 30 zawiera najbezpieczniejszy dla zdrowia filtr fizyczny (mineralny) - dwutlenek tytanu, który tworzy membranę chroniącą przed słońcem.

100 % składu kremu jest pochodzenia naturalnego. Produkt jest certyfikowany przez ECOCERT (a także Allergy Certified, Astma Allergy Denmark iNordic Swan Ecolabel).

Bardzo ważne jest, że filtr mineralny nie jest w postaci nanocząsteczek dlatego nie przenika do skóry, tylko tworzy zewnętrzną barierę. Kosmetyk jest bezzapachowy, organiczny i hipoalergiczny, zapewnia bezpieczną ochronę przeciwsłoneczną. Produkt zapewnia bardzo wysoką ochronę przed szerokim spektrum promieniowania UVA i UVB, chroni skórę aż w 98 % przed promieniowaniem UVB, ma wysoka wodoodporność.

Derma Eco Baby z filtrem 30 nie ma substancji zapachowych, niebezpiecznych konserwantów oraz barwników, minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Produkt jest także polecany przy AZS i skłonności do alergii. Kosmetyk można stosować od urodzenia. Do trzeciego roku życia poleca się dla dzieci tylko filtry mineralne.

Od kwietnia 2019 roku dostępny jest na rynku ten sam balsam do opalania Derma Eco Baby SPF 30 w pojemności 75ml i cenie 39,99

Produkty dostępne na  www.4organic.pl

 

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: