Nowe Pieluszki Pampers® Premium Care

Tuż po narodzinach dziecko nie widzi wyraźnie i nie potrafi wyodrębnić poszczególnych dźwięków, a głównym zmysłem, z którego korzysta, aby poznać otoczenie jest dotyk. Dlatego najlepszym sposobem na zapewnienie maluszkowi poczucia bezpieczeństwa jest przytulanie i okazywanie czułości. Nowe Pampers Premium Care to najbardziej komfortowe i chroniące skórę maluszka pieluszki od Pampers. 

Jakie nowe rozwiązania zastosowano w pieluszkach Pampers Premium Care?

  • Warstwa wewnętrzna Heart Quilts™ w pieluszce Pampers Premium Care zapewnia jeszcze większe uczucie miękkości przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci i rzadkiej kupki.
  • Powłoczka zewnętrzna Blankie Soft™ zapewnia dziecku komfort najbardziej miękkiej pieluszki nie tylko wewnątrz, lecz też z zewnątrz.  
  • Przewiewne kanaliki, które ułatwiają dopływ świeżego powietrza do skóry, pomagając jej oddychać i zachować ją suchą.

Nie tylko mamy noworodków i niemowląt docenią pieluszki z linii Pampers Premium Care. Również rodzice dzieci, które zaczynają chodzić.

Z myślą o aktywnych maluchach Pampers wprowadził nowe pieluchomajtki Pampers Premium Care Pants. Pieluchomajtki wykonane są z nowych, puszyście miękkich materiałów, a rozciągliwa taśma zapewnia pełne dopasowanie i maksymalny komfort. Unikalna budowa Pampers Premium Care Pants sprawia, że zmiana pieluszki jest szybka i łatwa.

Pieluszki oraz pieluchomajtki z linii Pampers Premium Care dostępne są teraz w nowych opakowaniach. Wszystkie posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: