Pampers Pure Protection - pieluszki inspirowane naturą

Pieluszki Pampers Pure Protection to nowe, niezwykle miękkie i delikatne pieluszki, które zostały stworzone w oparciu o starannie dobrane składniki, takie jak najwyższej jakości bawełna, celuloza
i materiały pochodzenia roślinnego (trzcina cukrowa).

Pieluszki Pampers Pure Protection są inspirowane naturą, ale zapewniają suchość do 12 godzin, której rodzice oczekują od Pampers. Wewnętrzna powłoczka we wzór serduszek chłonie nie tylko mocz, ale również luźne kupki. Wskaźnik wilgotnościw zewnętrznej warstwie podpowiada rodzicom, kiedy jest czas na zmianę pieluszki. Dodatkowo ozdabiają je urocze wzory takie, jak lamy, leniwce, wydry czy pieski corgi.

Chusteczki Pampers Aqua Pure zostały zaprojektowane, aby zagwarantować najwyższą jakość Pampers. Chusteczki wykonane są z bawełny organicznej, dzięki czemu są niezwykle miękkie w dotyku. Nasączone są w 99% wodą oraz w 1% delikatnymi dla skóry składnikami, aby pomóc w utrzymaniu naturalnego pH skóry.

Pieluszki Pampers Pure Protection i chusteczki Pampers Aqua Pure są:

  • przetestowane dermatologicznie
  • hipoalergiczne

Ambasadorką pieluszek Pampers Pure Protection została Olga Frycz

– Rodzicielstwo okazało się wspaniałym doświadczeniem. Ja i mój partner uczymy się czegoś nowego każdego dnia. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy wszystkiego co najlepsze dla Helenki.

Zależy nam na stosowaniu produktów dla niemowląt inspirowanych naturą, które będą delikatne dla jej skóry, a jednocześnie skuteczne. Dlatego niezwykle cieszę się ze współpracy z marką Pampers przy nowej linii pieluszek Pure Protection. To wspaniałe, że udało nam się znaleźć produkt, który chroni delikatną skórę mojego dziecka i jest skuteczny. – komentuje Olga Frycz, ambasadorka pieluszek Pampers Pure Protection.

 

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: