Mały Konstruktor Junior - Helikopter. Alexander

Nasza ocena: 

Zestaw Mały Konstruktor Junior – Helikopter składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa.

Mały Konstruktor Junior to ponadczasowe zabawkia do samodzielnego montażu skierowane do dzieci w wieku od 4 lat. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy.

Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję.

Co na jej temat sądzą dzieci i rodzice?

Recenzje testerów

 
Daria, mama Filipa

Zabawka fajna, dobrze wykonana, ciekawa i kolorowa.

 
Katarzyna, mama Szymona

Zgłaszając się do testów w ogóle nie brałam pod uwagę mojej 10-letniej córki. Byłam przekonana, że helikopterem zainteresuje się tylko mój synek, ale jak tylko dostaliśmy pudełko z klockami, to od razu moja córeczka zaproponowała, że pomoże w składaniu. Oczywiście ustąpiłam miejsca patrząc tylko z boku jak im to idzie. Po paru minutach miałam już gotowe wnioski. Szczerze jeśli chodzi o mojego synka, nie sądzę, żeby samodzielnie poradził sobie ze złożeniem zabawki, ponieważ jego starsza siostra miała z tym niewielki problem. Na szczęście tata inżynier przybył z pomocą. Jeśli chodzi o same klocki to są one solidne, fajnie wykonane i naprawdę dają wiele możliwości na samodzielny montaż. Rewelacyjnie wyglądają, elementy do siebie pasują i co najważniejsze nie potrzeba zbyt dużej siły, aby cokolwiek zmontować. Śruby są duże i wprost idealne do małych paluszków. Bez obaw możemy zostawić maluszka z tym zestawem. Nic nie połknie, nie zrobi sobie krzywdy, ponieważ klocki nie zawierają żadnych ostrych krawędzi ani elementów. Złożonym helikopterem mój synek bawił się długie godziny. Śrubki się nie poluzowały, a śmigło jak się kręciło to i po paru godzinach nadal się to nie zmieniło. Jestem pod dużym wrażeniem i na pewno rozejrzę się za kolejnym zestawem, w końcu wkrótce Mikołajki.

 
Patrycja, mama Leny

Zabawka jest świetna, można się z niej troszkę nauczyć, można się skupić na niej. Widać, że sprawia dziecku radość.

 
Kamila, mama Tymona

Na pierwszy rzut oka ciekawa zabawka konstrukcyjna. Jednak wielkimi minutami są nie zbyt łatwa w rozszyfrowaniu dla dziecka instrukcja oraz klucze nie pasujące do śrub. (miały służyć do ich wkręcania)

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: