Mały Konstruktor Junior - Wyścigówka

Nasza ocena: 

Mały Konstruktor Junior to ponadczasowe zabawkia do samodzielnego montażu skierowane do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa.

Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Wyścigówka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy.

Co na temat wyścigówki z serii Mały Konstruktor Junior sadzą dzieci i rodzice?

Recenzje testerów

 
Kinga, mama Jana

Zabawka zaskoczyła mnie bardzo na plus. Za tak niską cenę mamy naprawdę sensowną zabawkę. Firma Alexander stworzyła "coś innego”- zabawkę, która pozwoli dziecku konstruować, stworzyć coś samemu, od początku i poznać tajniki jak to się robi. Zabawka porządnie wykonana z dobrej jakości plastiku i drewna. Uczy ona logicznego myślenia, odczytywania planu pracy. Dzięki wkręcaniu śrubek i korzystaniu z klucza małe rączki ćwiczą motorykę, poznają nowe umiejętności. Fajne jest to, że prócz tego co wymyślił producent możemy z jej elementów stworzyć inne "cuda" co pozwala nam na używanie nieskończonych możliwości naszej wyobraźni. Myślę, że dla 5 letniego dziecka ciężkie będzie stworzenie wyścigówki samemu- dlatego przy tej zabawie mamy możliwość zrobić coś razem i wspólnie z naszą pociechą. Po stworzeniu całego pojazdu spokojnie można się nim bawić, bez obaw o to, że za chwilę zabawka się rozpadnie- gdyż konstrukcja trzyma się solidnie.

 
Barbara, mama Mikołaja i Mateusza

Mały Konstruktor Junior - Wyścigówka to naprawdę fajna zabawka. Pomimo ze mój 4-latek mial troszkę kłopotów z jej złożeniem i wymagał pomocy rodziców, to po złożeniu zaczęła się prawdziwa zabawa.
Uważam że Wyścigówka jest naprawdę ciekawą zabawką, a przede wszystkim bezpieczną -nie ma w niej małych części i nawet małe dziecko może śmiało z niej korzystać. Ma wiele kolorowych śrubek, czym przykuwa uwagę dzieciaków, oraz duże gumowe koła, którymi łatwo jeździ się po podłodze.
Śmiało mogę polecić tę zabawkę innym małym konstruktorom.

 
Edyta, mama Juliana i Tymona

Zabawka przypadła do gustu moim dwóm synkom. Zarówno młodszy jak i starszy miał ręce pełne roboty. Zajęcie na popołudnia i wieczory miały nie tylko dzieci, ale i tata. Świetna zabawka, która zaciekawiła moje dzieci. Jesteśmy zadowoleni z testowanej zabawki.

 
Magdalena, mama Zosi, Wojciecha i Dominika

Zabawka jest super. Wszystkie części są starannie wykonane. Bardzo przejrzysta instrukcja. Mój synek był zachwycony . Rozkręca i skręca i za każdym razem ten sam uśmiech. Frajda nie tylko dla dziecka, ale i dla rodziców. Można wspólnie spędzić czas z dzieckiem i świetnie się bawić. Polecam wyścigówkę. Wkrótce zakupimy inne modele

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: