reklama

Philips produkty do stylizacji włosów - przetestuj

Dzisiaj prawdziwa gratka dla dziewczyn, które przykładają wagę do wyglądu swoich włosów. Philips proponuje Wam udział w teście swoich fantastycznych produktów do stylizacji fryzur. Oto one:

ProCare Keratin Plus - prostownica do włosów zapewniająca najwyższą ochronę podczas stylizacji. Lubisz mieć proste włosy? Chcesz, aby zachowały zdrowie i blask? Martwisz się o efekty uboczne prostowania?  Poznaj ProCare Keratin Plus wyposażoną w ceramiczne płytki z formułą keratynową, funkcję jonizacji oraz automatyczną regulację temperatury. Dzięki niej uzyskasz oczekiwany efekt bez narażania włosów na zniszczenie!


Philips ProCare - lokówka dzięki, której wszystkie panie mają teraz możliwość korzystania z wygodniejszej i bardziej satysfakcjonującej metody stylizacji włosów. Wszystko dzięki zastosowaniu w najnowszej  lokówce Philips ProCare, specjalnej powłoki soft-touch, która chroni skórę przed działaniem wysokiej temperatury.


ProCare Sonic - prostownica z funkcją jonizacji zapewnia lśniące włosy bez oznak zniszczenia. Dodatkowo minimalizuje elektryzowanie się włosów dzięki technologii Sonic. Wyglądaj i czuj się doskonale prostując włosy prostownicą ProCare Sonic i  jednocześnie dbając o ich zdrowie!

 

Chcesz przetestować, któryś z produktów Philips - zgłoś się do testu.

regulamin

Odpowiedz na pytania w formularzu:
1. Co TY robisz by Twoje włosy każdego dnia wyglądały pięknie?
2. Który z produktów i dlaczego chcesz przetestować.
Zaznacz, który produkt chcesz przetestować

I czekaj na informacje od nas. 6 wybranych osób pozna najnowsze produkty do stylizacji włosów firmy Philips i podzieli się opinią na ich temat:) Zapraszamy

reklama